LinkedIn Instagram

Oprogramowanie dedykowane

Dostarczamy aplikacje webowe, mobilne i desktopowe pod indywidualne potrzeby biznesowe.

Czym jest oprogramowanie dedykowane?

Rozwiązania dedykowane dla biznesu to dodatkowe narzędzia, dzięki któremu firmy mogą efektywniej wykonywać swoją pracę. Te najbardziej rozbudowane są w stanie zbierać różnorodne funkcjonalności niezbędne dla poszczególnych działów przedsiębiorstwa. Dzięki ciekawym integracjom można stworzyć prawdziwe wirtualne centrum dowodzenia firmy. 
laptop image
Aplikacje webowe

Apikacje funkcjonujące w przeglądarce internetowej

pc image
Aplikacje desktopowe electron

Oprogramowanie na Windows, Linux, MacOS

phone image
Aplikacje mobilne

Oprogramowanie na systemy iOS i Android

phone image
Aplikacje wieloplatformowe

Urządzenia Wearable, TV, mPOS, PLC

Kiedy warto zainwestować w dedykowany system dla firmy?

Nie ma złego momentu na tworzenie dedykowanego oprogramowania, ponieważ od początku swojego istnienia organizacje potrzebują różnych narzędzi. Specjalizujemy się w tworzeniu niezbędnych dla biznesu:
  • systemów CRM,
  • portali sprzedażowych (e-commerce) - aplikacji webowych i mobilnych,
  • narzędzi do zarządzania przepływem pracy,
  • serwisów rezerwacyjnych.
Faktem jest, że z czasem brak odpowiednich rozwiązań dla biznesu zacznie spowalniać rozwój firmy lub nawet całkowicie go zastopuje. Jeżeli czujesz, że Twoja organizacja nie jest już tak dynamiczna, wydajna i elastyczna jak kiedyś, to znak, że być może nadszedł czas na wsparcie jej rozwiązaniami dedykowanymi automatyzacji i cyfryzacji procesów. 

Jakie są zalety oprogramowania dedykowanego?

Na rynku jest wiele typów ogólnodostępnego oprogramowania, które można wykorzystywać w modelu SaaS, opłacając comiesięczną subskrypcję. Jednak rozwiązania te rzadko kiedy są dostosowane do potrzeb konkretnej firmy. Efektem jest opłacanie dostępu do niepotrzebnych funkcjonalności i brak tych, które mogłyby poprawić wydajność firmy. Oprogramowanie dedykowane jest czymś więcej - to spersonalizowane narzędzie biznesowe zbudowane na podstawie Twoich wytycznych i oczekiwań.  Do najważniejszych zalet systemów dedykowanych należy zaliczyć:
  • Wysoką skuteczność - funkcjonalność oprogramowania dedykowanego jest znacznie wyższa niż gotowych do użycia aplikacji SaaS.
  • Tworzenie przewagi konkurencyjnej - dopasowanie narzędzi do indywidualnych potrzeb organizacji pozwala na wyróżnienie się większą reaktywnością na zmiany zachodzące na rynku i potrzeby klienta.
  • Zwiększanie wartości firmy - nowoczesne oprogramowanie dedykowane dla biznesu może przełożyć się na Twój sukces. Jest to niezwykle wartościowy czynnik materialno-prawny, który będzie należał wyłącznie do Ciebie.
  • Niezależność od zewnętrznych dostawców - wyobraź sobie, że firma, której aplikację wykorzystujesz, kończy swoją działalność lub nie będzie dłużej rozwijać tego konkretnego systemu. Inwestując we własne oprogramowanie dedykowane, nie musisz się tym martwić.
  • Bezpieczeństwo danych Twoich i klientów - utrata zaufania Twoich klientów i współpracowników może oznaczać koniec Twojej firmy. Decydując się na system dedykowany, masz wpływ na wybór zabezpieczeń swoich baz danych i narzędzi biznesowych.
Agnieszka Słowik
Kierowniczka Działu Promocji / Wydawnictwo Jaguar
Współpraca z Software House Cogitech jest niezwykle owocna i satysfakcjonująca. Ich zespół wykazuje się profesjonalizmem, kreatywnością i elastycznością, dostosowując rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb. Ich zaangażowanie, kompetencje techniczne i terminowość w realizacji projektu są godne uznania.
Jestem głęboko zadowolona z wyników, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z Software House Cogitech i gorąco polecam ich jako niezawodnego i profesjonalnego partnera w dziedzinie tworzenia sklepów internetowych.
Artur Kanigowski
Członek Zarządu / R. Twining and Company
Do Software House Cogitech trafiliśmy kierowani potrzebą stworzenia serwisu korporacyjnego polskiego oddziału z modułem rekrutacji.
Zespół Cogitech wykazał się profesjonalizmem w całym procesie realizacji – od zebrania wymagań po uruchomienie serwisu. Na uwagę zasługuje również fakt wysokiej jakości komunikacji z działami bezpieczeństwa naszej firmy.
Firma Cogitech aktywnie wspiera nas powdrożeniowo świadcząc usługi utrzymania i rozwoju serwisu.
Justyna Żółtowska
Właścielka / SlowFashionSale
Funkcjonalności naszej nowej platformy stworzonej przez Cogitech są odpowiedzią na potrzeby rosnącej społeczności użytkowników. Ze względu na wyjątkowy charakter oferowanych klientom produktów, niezbędny nam był system moderowania dodawanych ogłoszeń. Dzięki ujednoliconemu formularzowi sprzedający dodają nowe produkty o wiele sprawniej, a moderacja zapewnia klientom dostęp do produktów najwyższej jakości, co jest dla nas najważniejsze.
Cogitech to software house idealny dla biznesu o niekonwencjonalnych potrzebach, który przeprowadził mnie przez cały proces budowania aplikacji, a jego pracownicy zawsze byli i są gotowi do pomocy. Polecam!
Marek Kosakowski
CEO / Human2Human
Usługi świadczone przez firmę COGITECH zawsze wykonywane były z należytą starannością, sumiennie i z wysoką elastycznością zarówno w zakresie czasu realizacji oraz kosztów.
Współpraca z COGITECH wyróżnia się wysokim zaangażowaniem całego zespołu projektowego oraz dogłębną analizą biznesową wymagań Klienta. Tworzone oprogramowanie spełniało wysokie wymogi jakościowe zarówno w obszarze bezpieczeństwa oraz funkcjonalnym.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Cogitech jako sprawdzonego i zaufanego partnera.
Tomasz Pawołowski
CEO / SuperVoip.pl
Firmę Cogitech znaleźliśmy w poszukiwaniu software house z doświadczeniem w realizacji skomplikowanych projektów programistycznych automatyzujących procesy biznesowe. Po bardzo udanej współpracy i sukcesach przy budowie wewnętrznego systemu ticketów, postanowiliśmy zlecić firmie Cogitech realizację kolejnych, kluczowych dla naszej działalności systemów obsługujących najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie. Zaangażowanie całego zespołu Cogitech, zarówno w zakresie biznesowym jak i technologicznym zasługuje na najwyższą ocenę. Firma pozostaje aktywną stroną projektów, proponując nowe rozwiązania i technologie.
Wojciech Popiela
CEO / Webmetric
Cogitech jest partnerem technologicznym naszej firmy. Nasza wieloletnia współpraca przy projektach o wysokim poziomie skomplikowania potwierdza kompetencje zespołu Cogitech w zakresie projektowania i wytwarzania oprogramowania na najwyższym poziomie.  Na szczególną uwagę zasługuje obszar analizy biznesowej, w którym firma przekracza standardy rynkowe tworząc rozwiązania pozwalające mierzyć i skalować procesy funkcjonujące w firmach. Rekomendujemy firmę Cogitech jako solidnego partnera biznesowego.
Ryszard Sowa
CEO / Strassmayr
Współpraca z Cogitech przebiegała niezwykle profesjonalnie. Firma przed przystąpieniem do zadania programistycznego bardzo skrupulatnie zapoznała się ze wszystkimi procesami biznesowymi oraz rolami organizacji i osób zaangażowanych w ich realizację, proponując mechanizmy cyfryzacji i automatyzacji poszczególnych etapów obsługi posprzedażowej i kontaktu z naszymi dealerami.
Wystawiamy Software House Cogitech najwyższą ocenę w pełnym zakresie – analizy potrzeb, wytworzenia oprogramowania, jak również jego rozwoju i obsługi serwisowej i polecamy firmę jako partnera biznesowego i programistycznego.
Diana Laskowska
Dyrektor zarządzający ArtPM
Firmę Cogitech wybraliśmy do realizacji systemu do obsługi szkoleń organizowanych przez naszą firmę. Ze względu na istotną rolę tego systemu dla naszej działalności, szukaliśmy firmy z doświadczeniem w realizacji rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe. To doświadczenie pracowników Cogitech okazało się bardzo istotne w realizacji, ponieważ zwrócili oni uwagę na wiele aspektów, których nie mieliśmy w swoich założeniach. Zostaliśmy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania poprzez bieżącą prezentację postępów i konsultację stosowanych rozwiązań, co było dla nas bardzo istotne. Polecamy współpracę z Cogitech!
Szymon Laszewicz
Senior Marketing Manager - Grantthornton
Do Cogitech trafiliśmy z wyzwaniem zbudowania dużego portalu firmowego. Nowa strona wspierać miała naszą strategię opartą o wartościowy content, sukcesywnie zwiększać ruch z wyszukiwarek internetowych, a jednocześnie w sposób skuteczny i funkcjonalny kierować do nas zapytania od jej użytkowników. Kilka miesięcy od jej wdrożenia mogę za pełnym przekonaniem powiedzieć, że cele te udało się osiągnąć. Duża świadomość kwestii bezpieczeństwa i ergonomii w połączeniu z proaktywnym zarządzaniem projektem spowodowały, że po projekcie z Cogitech zostaliśmy na stałe.
Michał Laskowski
Prezes Zarządu / Pasjato
Dzięki Cogitech w krótkim okresie czasu udało nam się stworzyć wygodne i funkcjonalne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Cogitech jest wyjątkowo elastycznym partnerem, który płynnie potrafi dostosować rozwiązania techniczne do zmieniających się potrzeb biznesowych. Współpraca z nimi przebiegała w bardzo przyjaznej, ale merytorycznej atmosferze - zawsze mogliśmy liczyć na ich świeże spojrzenie na kwestie związane zarówno z technologią, jak i z biznesem. Zdecydowanie mogę polecić cogitech do wymagających, niestandardowych projektów, które są szczególnie bliskie sercom ich pomysłodawców. Swój oddaliśmy we właściwe ręce. 
Janusz Hawrot
Dyrektor / Polimex.net
Rozwiązania wdrożone przez cogitech pozwoliły nam na pełne zarządzanie procesem zakupowym z poziomu ERP. To znaczące ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych Klientów. Decyzje techniczne podjęte na tym etapie miały realny wpływ na działalność biznesową, a wsparcie cogitech przy ich podejmowaniu było bezcenne. Bez wahania polecam tę firmę do tego typu projektów, od koncepcji aż po ich dalszy rozwój. Gdy ostatnio zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej platformy sprzedażowej, nie mieliśmy wątpliwości, komu powinniśmy powierzyć jej stworzenie.

Proces tworzenia rozwiązań dedykowanych

Warto rozważnie wybierać dostawcę oprogramowania dedykowanego do komunikacji z klientem przed nawiązaniem współpracy. Software House Cogitech jest partnerem biznesowym, merytorycznym i programistycznym - co to znaczy? Pomagamy firmom osiągnąć sukces poprzez identyfikowanie ich potrzeb, doradzanie i tworzenie właściwych rozwiązań. 

Proces projektowy

Zobacz jakie są najważniejsze kroki w typowym procesie projektowym w naszej firmie.
Poczujesz się się czuł jak u siebie w domu.

1
Poznanie
wymagań
2
Nasza
koncepcja
3
Decyzja
o współpracy
4
Warsztaty
projektowe
5
Specyfikacja
techniczna
10
Utrzymanie
i rozwój
9
Wdrożenie
7
Programowanie
6
UX & UI
Design
 

Warsztaty i specyfikacja


Systemy dedykowane tworzymy, angażując naszych klientów w proces. Na tym etapie chcemy jak najlepiej poznać Twoje potrzeby biznesowe i pomóc Ci w wyborze odpowiednich funkcjonalności dla Twoje rozwiązania.

Programowanie i testy


Tworząc oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb, nie pozostawiamy nic przypadkowi. Intensywnie testujemy systemy dedykowane, żeby upewnić się, że będą niezawodne i bezpieczne.

Wdrożenie


Działamy kompleksowo, aby zrealizować potrzeby klientów. Aplikacje dedykowane są przez nas wdrażane w firmach klientów z uwzględnieniem migracji danych ze starych systemów. Otrzymasz od nas gotowe do użycia, wszechstronne narzędzie. Możemy też przeszkolić Twój zespół w zakresie jego efektywnego stosowania. 

Rozwój


Najbardziej konkurencyjne firmy na rynku rozwijają swoje oprogramowanie dedykowane, aby dopasowywać się do zmieniających się standardów obsługi klienta. Możemy zaoferować Ci nie tylko tworzenie nowych funkcjonalności dla Twoich aplikacji, ale też doradztwo w zakresie branżowych trendów. 

Koszty budowania dedykowanych systemów informatycznych


Proces tworzenia oprogramowania dedykowanego jest bardzo dynamiczny i czasami konieczne są zmiany w pierwotnych założeniach, aby dostosować system do indywidualnych potrzeb. Rozliczenie projektu odbywa się na bieżąco - co miesiąc w oparciu o regularne raporty.   Pierwsze szacowane kwoty podawane są na samym początku rozmów - jest to tzw. estymacja wstępna polegająca na ustaleniu budżetu. Po intensywnym etapie warsztatów projektowych z klientem ustaleniu jego potrzeb i stworzeniu wstępnej dokumentacji wykonuje się estymację docelową kosztów. Na tym etapie nasi specjaliści są w stanie z całkiem dużą dokładnością podać cenę systemu dedykowanego. Rozliczenie dotyczy rzeczywistych przepracowanych godzin naszego zespołu wynikających z raportu. Klient płaci wyłącznie za stworzone i poprawnie działające funkcjonalności. Stworzony produkt należy do klienta. Po rozliczeniu przekazane zostaną Ci pełne prawa do wytworzonego dla Ciebie oprogramowania dedykowanego. Zyskujesz w ten sposób niezależność i możesz podejmować samodzielne, świadome decyzje w zakresie dalszego rozwijania systemów. Oferujemy nasze wsparcie zarówno przy utrzymaniu, jak i dalszym udoskonalaniu zaprojektowanych przez nas rozwiązań biznesowych.

Darmowa konsultacja Twojego projektu

Skorzystaj z naszego doświadczenia, skonsultuj i wyestymuj projekt ze specjalistami w planowaniu i tworzeniu oprogramowania.
Oferujemy nieszablonowe podejście, w pełni transparenty i spersonalizowany proces analityki biznesowej i wyceny projektu.

Wyceń projekt

Nasze SpecjalizacjeProces projektowy

Zobacz jakie są najważniejsze kroki w typowym procesie projektowym w naszej firmie.
Poczujesz się się czuł jak u siebie w domu.

1
Poznanie
wymagań
2
Nasza
koncepcja
3
Decyzja
o współpracy
4
Warsztaty
projektowe
5
Specyfikacja
techniczna
10
Utrzymanie
i rozwój
9
Wdrożenie
7
Programowanie
6
UX & UI
Design
Dowiedz się, jak dostarczamy jakościowe rozwiązania - zapoznaj się z kompletnym procesem tworzenia oprogramowania w naszej firmie.

Darmowa konsultacja Twojego projektu

Skorzystaj z naszego doświadczenia, skonsultuj i wyestymuj projekt ze specjalistami w planowaniu i tworzeniu oprogramowania.
Oferujemy nieszablonowe podejście, w pełni transparenty i spersonalizowany proces analityki biznesowej i wyceny projektu.

Wyceń projekt

Oprogramowanie dedykowane na naszym blogu

Rola bezpieczeństwa danych w oprogramowaniu dedykowanym dla firm
Zdjęcie główne postu Rola bezpieczeństwa danych w oprogramowaniu dedykowanym dla firm
biznes
2024-05-20 17:38:14
W dobie cyfrowej transformacji, bezpieczeństwo danych w firmach staje się priorytetem. Jak oprogramowanie dedykowane może pomóc w zabezpieczeniu twoich najważniejszych informacji?
5 min czytania
Rola integracji z innymi systemami w dedykowanym CRM
Zdjęcie główne postu Rola integracji z innymi systemami w dedykowanym CRM
biznes
2024-04-18 23:02:20
Odkryj, jak integracja dedykowanego systemu CRM z innymi narzędziami rewolucjonizuje sposób prowadzenia biznesu, zapewniając firmom przewagę konkurencyjną. Dowiedz się, dlaczego staje się ona kluczowym elementem efektywnego zarządzania relacjami z klientami i automatyzacji procesów biznesowych.
5 min czytania
Producent oprogramowania a innowacje technologiczne
Zdjęcie główne postu Producent oprogramowania a innowacje technologiczne
case-studies
2024-03-13 14:49:37
Odkryj, jak producenci oprogramowania stają się architektami przyszłości, przekształcając firmy dzięki innowacjom technologicznym. Poznaj, w jaki sposób dostosowane rozwiązania technologiczne mogą przyspieszyć Twój cyfrowy rozwój i zapewnić przewagę na rynku w erze transformacji cyfrowej.
5 min czytania

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Co jest lepsze oprogramowanie dedykowane, czy gotowe pakiety?


Zdecydowanie polecamy skorzystanie z naszych dedykowanych rozwiązań. Nasze oprogramowanie jest projektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klienta, co pozwala dostosować je do konkretnych wymagań i procesów biznesowych, zapewniając tym samym optymalną funkcjonalność i efektywność dla firmy.


Czy wasze oprogramowanie dedykowane wspiera integrację z innymi systemami i narzędziami w firmie klienta?


Tak, nasze oprogramowanie dedykowane jest projektowane z myślą o łatwej integracji z innymi systemami i narzędziami w firmie klienta. Oferujemy kompleksowe usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.


Czy oferujecie oprogramowanie dedykowane na różne platformy?


Tak, oferujemy oprogramowanie dedykowane na różne platformy, w tym desktop, mobilne i webowe. Realizujemy nawet najbardziej unikatowe i nieszablone projekty.


Czy posiadacie referencje od zadowolonych klientów?


Tak, posiadamy wiele referencji od zadowolonych klientów, które potwierdzają nasze kompetencje i zdolność dostarczania wysokiej jakości oprogramowania dedykowanego. Sprawdź naszą sekcje opinie


W jaki sposób dbacie o zgodność oprogramowania dedykowanego z regulacjami branżowymi i prawnymi?


Zawsze dbamy o zgodność oprogramowania dedykowanego z regulacjami branżowymi i prawnymi poprzez ścisłą kontrolę procesów oraz monitorowanie zmian w przepisach i współpracę ze specjalistami.


Jakie korzyści niesie ze sobą używanie oprogramowania dedykowanego w biurze?


Używanie oprogramowania dedykowanego w biurze przynosi korzyści w postaci zwiększonej efektywności, dostosowania do konkretnych procesów biznesowych, oraz lepszej kontroli nad danymi i operacjami firmy.


Czy wasze oprogramowanie dedykowane zapewnia bezpieczeństwa danych?


Nasze oprogramowanie dedykowane zapewnia najwyższe bezpieczeństwo danych poprzez zastosowanie najnowszych standardów bezpieczeństwa, szyfrowanie danych oraz regularne aktualizacje zabezpieczeń.Polityka cookies

Polityka określa zasady korzystania przez portal internetowy z plików cookies.

Czym jest plik cookie?

Ciasteczka (ang. Cookies) są niewielkimi plikami, zapisywanymi i przechowywanymi na komputerze lub urządzeniu mobilnym użytkownika w trakcie odwiedzania stron www. Cookies nie umożliwiają personalnej identyfikacji osoby odwiedzającej witrynę . Nie ma w nich informacji, które mogłyby umożliwić taką identyfikację.

Administrator danych wykorzystuje Cookies w celu:

Administrator danych wykorzystuje 2 rodzaje plików cookies:

Session cookies (sesyjne) – są to pliki tymczasowe, przechowywane w urządzeniu użytkownika do czasu jego wylogowania lub opuszczenia strony internetowej.

Persistent cookies (stałe) – pliki te są przechowywane w urządzeniach użytkownika do czasu ich usunięcia przez samego użytkownika albo przez czas zdefiniowany w parametrach plików cookies.

Więcej na temat ciasteczek przeczytasz na ogólnodostępnej stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/

Ciasteczka używane przez stronę cogitech.pl

Typ / źródło Nazwa Opis
ajs_user_id, _hjAbsoluteSessionInProgress, experimentation_subject_id, ajs_anonymous_id, _hjIncludedInPageviewSample, PHPSESSID Cogitech.pl Ciasteczka funkcjonalne, niezbędne do prawidłowego i pełnego korzystania strony.
_ga, _git, _gat, __utma, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv, __utmt Google Analytics Wykorzystywane w celach analitycznych i marketingowych. Przechowują informacje statystyczne o interakcji użytkownika ze stroną

Pełne informacje o wszystkich ciasteczkach, jakie mogą się pojawić w związku używaniem przez nas Google Analytics, znajdziesz tutaj.

CONSENT, SEARCH_SAMESITE, APISID, SSID, SAPISID, Secure-3PAPISID, SID, HSID, CONSENT, Secure-3PSID, Secure-3PSIDCC, ANID, NID, 1P_JAR, SIDCC, OTZ Pozostałe usługi Google (np. YouTube) Wykorzystywane w celach funkcjonalnych,  analitycznych i marketingowych. Przechowują m.in. preferencje użytkowników dotyczące ustawień oraz wspierają bezpieczne korzystanie z usług Google.

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, możesz to zrobić drogą mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Polityka Prywatności

 

Realizując prawo do prywatności Państwa danych wprowadzamy niniejszy dokument zwany Polityką Prywatności. Polityka Prywatności ma na celu przybliżenie zasad przetwarzania danych osobowych.

Niniejszą klauzulę informacyjną kierujemy do wszystkich osób fizycznych. Adresatami dokumentu mogą być: 

Administratorem Państwa danych jest CG Jakub Cichocki Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pszczelnej 30A (61-658 Poznań), wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441224, NIP: 9721246664.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz to zrobić droga mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Informacje te mogą dotyczyć:

W związku z powyższym Administrator może korzystać z usług osób trzecich np. Gogle Analytics. Podmioty trzecie posiadają odrębne polityki prywatności, w których opisują sposób przetwarzania oraz wykorzystywania danych. 

Przetwarzanie danych jest niezbędne do prowadzenia rozmów, negocjacji, zawarcia, wykonania oraz dokonania zmian umowy.

Kontakt z użytkownikami w celu poinformowania o aktualnych nowościach i promocjach, którymi Klienci mogą być zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgodny na przesyłanie usług newsletter, przekazujemy informację za jego pośrednictwem. Użytkownik w każdej chwili ma prawo do rezygnacji z usługi. 

Rekrutując nowych pracowników, dane przetwarzamy w celu prawidłowego przebiegu procesu. Każdy kandydat w przesłanych dokumentach aplikacyjnych wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez dołączenie klauzuli informacyjnej „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CG Jakub Cichocki sp. k. z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Za uprzednią zgodą kandydata umieszczamy jego dane w naszej wewnętrznej bazie, aby umożliwić mu wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach. Czas przechowywania dokumentów w wewnętrznej bazie wynosi 3 lata. 

Przetwarzanie danych ma na celu zapewnienie prawidłowej i płynnej obsługi kadrowo-płacowej, zarządzanie zespołem oraz dokonywanie niezbędnych rozliczeń.

Dane przetwarzane są wyłącznie w okresie, w którym jest to konieczne do realizacji zapisów umowy lub w okresie wynikającym z innych przepisów, gdy stanowią one podstawę do ich przetwarzania.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania tych danych przez Administratora.

Dane przechowywane są przez czas obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu w celach:

Maksymalny czas przechowywania danych to 10 lat od dnia zakończenia umowy, chyba że przepisy stanowią inaczej.

Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO.

Administrator, zgodnie z wdrożoną Polityką Bezpieczeństwa, prowadzi stałą analizę ryzyka i zapewnia przetwarzanie danych osobowych w najmniejszym wymaganym zakresie, w szczególności poprzez udostępnienie danych jedynie osobom upoważnionym i w zakresie koniecznym do wykonania zadań. 

Administrator podejmuje środki techniczne i organizacyjne, aby dane były przetwarzane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, jak również podejmuje niezbędne działania, aby podmioty zewnętrzne przetwarzające dane, robiły to z zachowaniem przynajmniej takich samych środków bezpieczeństwa. 

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo złożenia skargi w biurze Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych , ul. Stawki 2, 00-986 Warszawa.

Skip to content