LinkedIn Instagram

Opinie o Cogitech

Dowiedz się, co mówią o Cogitech

Opinie naszych klientów i pracowników o naszej firmie są dla nas szczególnie istotne. Cieszymy się z ich pozytywnego wydźwięku, jednocześnie dokładając starań do poprawy wskazanych mankamentów.

Opinie o Cogitech w Google

Cogitech Software House
5.0
Na podstawie 9 opinii
powered by Google
Jan GrzelkaJan Grzelka
13:15 05 Dec 23
Profesjonalna jakość obsługi klienta! Firma zna się na rzeczy. Polecam 5/5!
Sławomir MuthSławomir Muth
16:17 01 May 23
Wiktoria KuropaczewskaWiktoria Kuropaczewska
08:35 24 Jan 23
Z punktu widzenia pracownika Cogitech daje duże możliwości zdobywania doświadczenia w różnych kierunkach i do tego w zgranym zespole.
EmiliaEmilia
07:56 12 Jan 23
Wojciech PopielaWojciech Popiela
17:08 11 Jan 21
Cogitech to rzetelny partner biznesowy w zakresie wytwarzania oprogramowania. Nasza ponad 5-letnia współpraca zawsze była satysfakcjonująca dla obu stron. Zespół firmy tworzą specjaliści, nastawieni na klienta.
JJ
11:51 09 Feb 19
Piotr GościniakPiotr Gościniak
08:30 09 Nov 18
js_loader

Opinie o Cogitech - referencje od naszych Klientów

Agnieszka Słowik
Kierowniczka Działu Promocji / Wydawnictwo Jaguar

Wydawnictwo Jaguar powstało w 2004 roku. Od 2017 roku jest częścią międzynarodowej grupy wydawniczej Bonnier Books AB, w skład której wchodzą również Wydawnictwo Marginesy www.marginesy.com.pl, Wydawnictwo Kropka wydawnictwokropka.com.pl i Wydawnictwo Luna https://wydawnictwoluna.pl/.

Z zadowoleniem chciałbym polecić firmę Software House Cogitech jako naszego partnera w tworzeniu dedykowanego sklepu internetowego dla naszego wydawnictwa Jaguar. Projekt, który zrealizowali dla nas, przekroczył nasze oczekiwania pod względem funkcjonalności, intuicyjności i estetyki.

Platforma sklepu internetowego, stworzona przez Software House Cogitech, została zaprojektowana w sposób prosty i intuicyjny, umożliwiając naszym klientom łatwe i przyjemne dokonywanie zakupów. Dedykowany system e-commerce, który został zaimplementowany, umożliwia nam wygodne i efektywne zarządzanie naszym katalogiem produktów.

Jesteśmy również zadowoleni z integracji sklepu z systemami płatności oraz różnymi formami dostawy, takimi jak Paczkomaty czy Poczta Polska. Dzięki temu naszym klientom oferujemy różnorodne i wygodne opcje płatności i dostawy, co przyczynia się do zwiększenia ich satysfakcji i wygody podczas zakupów.

Wydawnictwo Jaguar od lat specjalizuje się w literaturze dla młodzieży i młodych dorosłych, a także w publikacji powieści, komiksów dla dzieci i komiksowych adaptacji klasyki literatury. Naszym celem jest dostarczanie naszym czytelnikom emocji, wiedzy i inspiracji poprzez nasze książki. Dzięki dedykowanemu sklepowi internetowemu, możemy jeszcze skuteczniej docierać do naszych klientów i oferować im wygodne i atrakcyjne miejsce zakupów.

Współpraca z Software House Cogitech jest niezwykle owocna i satysfakcjonująca. Ich zespół wykazuje się profesjonalizmem, kreatywnością i elastycznością, dostosowując rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb. Ich zaangażowanie, kompetencje techniczne i terminowość w realizacji projektu są godne uznania.

Jestem głęboko zadowolona z wyników, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z Software House Cogitech i gorąco polecam ich jako niezawodnego i profesjonalnego partnera w dziedzinie tworzenia sklepów internetowych.

Jakub Marciniak
Właściciel / Księgarnia Arsenał

Przekazuję pełną rekomendacje firmie Cogitech –  Software house który przygotował dedykowany sklep internetowy dla naszej księgarni Arsenał.

Stworzone przez Software House Cogitech, jest doskonale zaprojektowane i wyposażone w zaawansowane funkcje, które umożliwiają nam maksymalną automatyzację obsługi oferty i procesu sprzedaży. Integracja z systemem handlowym HermesSQL oraz hurtowniami i dystrybutorami książek przyczynia się do płynnej i efektywnej obsługi naszych zamówień. Ponadto, nowoczesna szata graficzna, rejestracja i logowanie przez Facebook oraz obsługa programu lojalnościowego przyczyniają się do jeszcze większego komfortu naszych klientów podczas zakupów.

Księgarnia Arsenał, działająca od 1995 roku, zyskała uznanie stałej rzeszy klientów dzięki oferowaniu książek w ulubionych, atrakcyjnych cenach. Staliśmy się jednym z kluczowych punktów na turystycznej mapie Poznania oraz miejscem, które kojarzy się każdemu Poznaniakowi. Dzięki współpracy z Software House Cogitech, udało nam się jeszcze bardziej rozwijać i dostosować do potrzeb naszych czytelników.

Niezmiennie pozostajemy wierni naszemu hasłu „Książki w ulubionej cenie”, dbając o to, aby literatura była dostępna dla wszystkich miłośników czytania. Dzięki nowoczesnemu, dedykowanemu sklepowi internetowemu stworzonemu przez Cogitech, możemy jeszcze bardziej poszerzyć naszą ofertę, oferując atrakcyjne ceny zarówno końcówek nakładów, jak i nowości wydawniczych oraz ambitnych tytułów.

Współpraca z Software House Cogitech była niezwykle owocna. Ich zespół wykazał się profesjonalizmem, elastycznością i zaangażowaniem, dostosowując rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb. Jesteśmy głęboko zadowoleni z rezultatów, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z Software House Cogitech, a nasza księgarnia kontynuuje rozwój, oferując naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenie zakupowe.

Gorąco polecam Software House Cogitech jako niezawodnego partnera w tworzeniu dedykowanych sklepów internetowych. Ich profesjonalizm, kompetencje techniczne i zaangażowanie w realizację projektu są godne uznania. Wierzę, że nasza długotrwała współpraca będzie przynosić dalsze sukcesy i umożliwi nam sprostanie oczekiwaniom naszych klientów w dziedzinie sprzedaży książek online.

Artur Kanigowski
Członek Zarządu / R. Twining and Company

Marka Twinings znana jest doskonale konsumentom herbat i naparów ziołowych, a do najbardziej znanych mieszanek należą m.in. Earl Grey, Lady Grey, English Breakfast.

W fabryce w Swarzędzu produkujemy ponad 400 różnych mieszanek herbat i cały czas poszerzamy szeroki wachlarz oferowanych produktów. Szybko się rozwijając, stawiamy na nowoczesność i ciągłe doskonalenie, a nasza fabryka w ostatnim czasie stała się największą fabryką herbaty w Europie! Obecnie Centrum Dostaw Twinings Swarzędz dystrybuuje produkty Twinings ze Swarzędza do blisko 120 krajów na całym świecie.

Do Software House Cogitech trafiliśmy kierowani potrzebą stworzenia serwisu korporacyjnego polskiego oddziału z modułem rekrutacji.

Zespół Cogitech wykazał się profesjonalizmem w całym procesie realizacji – od zebrania wymagań po uruchomienie serwisu. Na uwagę zasługuje również fakt wysokiej jakości komunikacji z działami bezpieczeństwa naszej firmy.

Firma Cogitech aktywnie wspiera nas powdrożeniowo świadcząc usługi utrzymania i rozwoju serwisu.

Justyna Żółtowska
Właścielka / SlowFashionSale

Slow Fashion Sale to aplikacja powstała pozwalająca łączyć zamiłowanie do modnych i dobrych jakościowo ubrań z dbałością o środowisko. Każdego roku klienci marek odzieżowych kupują całą masę nowych ubrań, które służą im najwyżej przez jeden sezon, po czym lądują na dnie szafy lub, co gorsza w śmietniku. Naszym celem jest danie drugiego życia oryginalnym ubraniom wysokiej jakości.

Funkcjonalności naszej nowej platformy stworzonej przez Cogitech są odpowiedzią na potrzeby rosnącej społeczności użytkowników. Ze względu na wyjątkowy charakter oferowanych klientom produktów, niezbędny nam był system moderowania dodawanych ogłoszeń. Do tej pory jednak weryfikacja ogłoszeń była dość trudna i czasochłonna. Dzięki ujednoliconemu formularzowi sprzedający dodają nowe produkty o wiele sprawniej, a moderacja zapewnia klientom dostęp do produktów najwyższej jakości, co jest dla nas najważniejsze. Cogitech to software house idealny dla biznesu o niekonwencjonalnych potrzebach, który przeprowadził mnie przez cały proces budowania aplikacji, a jego pracownicy zawsze byli i są gotowi do pomocy. Polecam!

Marek Kosakowski
CEO / Human2Human

Niniejszym chciałbym udzielić rekomendacji firmie COGITECH, która od 7 lat jest jednym z partnerów Human2Human Sp z o.o.

Firma COGITECH świadczy usługi w zakresie wsparcia programistycznego w różnych projektach realizowanych przez Human2Human sp. z o.o.

Usługi świadczone przez firmę COGITECH zawsze wykonywane były z należytą starannością, sumiennie i z wysoką elastycznością zarówno w zakresie czasu realizacji oraz kosztów.

Współpraca z COGITECH wyróżnia się wysokim zaangażowaniem całego zespołu projektowego oraz dogłębną analizą biznesową wymagań Klienta. Tworzone oprogramowanie spełniało wysokie wymogi jakościowe zarówno w obszarze bezpieczeństwa oraz funkcjonalnym.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Cogitech jako sprawdzonego i zaufanego partnera.

Tomasz Pawołowski
CEO / SuperVoip.pl

W SuperVoip.pl dostarczamy usługi telefonii internetowej dla klientów firmowych i instytucjonalnych, specjalizując się w obsłudze najbardziej wymagających firm.

Firmę Cogitech znaleźliśmy w poszukiwaniu software house z doświadczeniem w realizacji skomplikowanych projektów programistycznych automatyzujących procesy biznesowe.

Po bardzo udanej współpracy i sukcesach przy budowie wewnętrznego systemu ticketów, postanowiliśmy zlecić firmie Cogitech realizację kolejnych, kluczowych dla naszej działalności systemów obsługujących najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie.

Zaangażowanie całego zespołu Cogitech, zarówno w zakresie biznesowym jak i technologicznym zasługuje na najwyższą ocenę. Firma pozostaje aktywną stroną projektów, proponując nowe rozwiązania i technologie.

Wojciech Popiela
CEO / Webmetric

Cogitech jest partnerem technologicznym naszej firmy. Nasza wieloletnia współpraca przy projektach o wysokim poziomie skomplikowania potwierdza kompetencje zespołu Cogitech w zakresie projektowania i wytwarzania oprogramowania na najwyższym poziomie.

Na szczególną uwagę zasługuje obszar analizy biznesowej, w którym firma przekracza standardy rynkowe, tworząc rozwiązania pozwalające mierzyć i skalować procesy funkcjonujące w firmach.

Rekomendujemy firmę Cogitech jako solidnego partnera biznesowego.

Sonia Sikorska
Właściciel / EOSA
Wysoki poziom świadczonych usług, pozwala na wystawienie pozytywnej rekomendacji całemu zespołowi cogitech. Bardzo dobra komunikacja, dbałość o szczegóły i wysokie kompetencje pracowników sprawiają, że jest to firma godna polecenia.
Krzysztof Witczak
Prezes Zarządu / SADVA
Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.
Ryszard Sowa
CEO / Strassmayr

Strassmayr jako lider w swojej branży produkuje najwyższej jakości maszyn drogowe i dostarcza usługi z nimi związane, posiadając w ofercie m.in remontery drogowe, skrapiarki, frezarki, termosy.

Grupa Strassmayr systematycznie poszerzała sieć autoryzowanych dealerów zarówno w Europie jak i na całym świecie, chcąc dotrzeć do każdego Klienta oraz zapewnić sprawną i profesjonalną obsługę.

Ze względu na dużą i ciągle rosnącą liczbę sprzedanych maszyn i przedstawicielstw na całym świecie podjęliśmy decyzję o automatyzacji i cyfryzacji procesów związanych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi posprzedażowej maszyn dystrybuowanych zarówno przez naszą firmę jak i naszych dystrybutorów.

Do realizacji zadania wybraliśmy Software House Cogitech, ze względu na duże doświadczenie firmy w realizacji podobnych projektów oraz kompleksowe podejście do procesów biznesowych.

Współpraca z Cogitech przebiegała niezwykle profesjonalnie. Firma przed przystąpieniem do zadania programistycznego bardzo skrupulatnie zapoznała się ze wszystkimi procesami biznesowymi oraz rolami organizacji i osób zaangażowanych w ich realizację, proponując mechanizmy cyfryzacji i automatyzacji poszczególnych etapów obsługi posprzedażowej i kontaktu z naszymi dealerami.

Wystawiamy Software House Cogitech najwyższą ocenę w pełnym zakresie – analizy potrzeb, wytworzenia oprogramowania, jak również jego rozwoju i obsługi serwisowej i polecamy firmę jako partnera biznesowego i programistycznego.

Diana Laskowska
Dyrektor zarządzający ArtPM

Firmę Cogitech wybraliśmy do realizacji systemu do obsługi szkoleń organizowanych przez naszą firmę. Ze względu na istotną rolę tego systemu dla naszej działalności, szukaliśmy firmy z doświadczeniem w realizacji rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe. To doświadczenie pracowników Cogitech okazało się bardzo istotne w realizacji, ponieważ zwrócili oni uwagę na wiele aspektów, których nie mieliśmy w swoich założeniach.

Zostaliśmy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania poprzez bieżącą prezentację postępów i konsultację stosowanych rozwiązań, co było dla nas bardzo istotne.

Polecamy współpracę z Cogitech!

Szymon Laszewicz
Senior Marketing Manager - Grantthornton

Do Cogitech trafiliśmy z wyzwaniem zbudowania dużego portalu firmowego.

Nowa strona wspierać miała naszą strategię opartą o wartościowy content, sukcesywnie zwiększać ruch z wyszukiwarek internetowych, a jednocześnie w sposób skuteczny i funkcjonalny kierować do nas zapytania od jej użytkowników. Kilka miesięcy od jej wdrożenia mogę za pełnym przekonaniem powiedzieć, że cele te udało się osiągnąć.

Duża świadomość kwestii bezpieczeństwa i ergonomii w połączeniu z proaktywnym zarządzaniem projektem spowodowały, że po projekcie z Cogitech zostaliśmy na stałe.

Roland Szymański
CEO / Lars

Firma cogitech group sp. z o.o. sp. k. została wybrana na nas na podstawie analizy rynku i konkursu ofert do przygotowania systemu B2B automatyzującego procesy biznesowe pomiędzy naszą firmą i partnerami.

Firma na bazie przeprowadzonych warsztatów firma wytworzyła dokładną i profesjonalną dokumentację projektową pozwalającą na zweryfikowanie poprawności naszych założeń jeszcze przed rozpoczęciem prac programistycznych. Mimo wysokiego skomplikowania technologicznego, ze względu na integrację z różnymi systemami, obyło się bez problemów a aplikacja funkcjonuje wydajnie.

Na uznanie zasługuje ścieżka projektowa w której przeprowadzana została realizacja – mieliśmy możliwość bieżącej kontroli prac i bardzo dobry kontakt z zespołem projektowym.

Polecamy współpracę z firmą cogitech jako solidnym i rzetelnym parterem biznesowym.

Piotr Matecki
Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej Reissa
Firma cogitech wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.
Katarzyna Sawicka
Właścicielka / GAGAMODELS
Współpraca z firmą wyróżniała się doskonałą komunikacją z grafikiem i innymi osobami zaangażowanymi w projekt. Przygotowany projekt zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, które zostały wdrożone z dbałością o szczegóły.
Michał Laskowski
Prezes Zarządu / Pasjato

Pasjato.pl jest portalem, który powstał, by motywować innych do odkrywania i realizowania swoich pasji.

Głównymi celami projektu było stworzenie intuicyjnej platformy (zawierającej m. in wyszukiwarkę z geo-lokalizacją, bazę profili obiektów wraz z planami zajęć, system voucherów, blog, newsletter) zachęcającej do częstego, bieżącego z niej korzystania.

Dzięki Cogitech w krótkim okresie czasu udało nam się stworzyć wygodne i funkcjonalne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Cogitech jest wyjątkowo elastycznym partnerem, który płynnie potrafi dostosować rozwiązania techniczne do zmieniających się potrzeb biznesowych. Współpraca z nimi przebiegała w bardzo przyjaznej, ale merytorycznej atmosferze – zawsze mogliśmy liczyć na ich świeże spojrzenie na kwestie związane zarówno z technologią, jak i z biznesem.

Zdecydowanie mogę polecić cogitech do wymagających, niestandardowych projektów, które są szczególnie bliskie sercom ich pomysłodawców. Swój oddaliśmy we właściwe ręce.

Janusz Hawrot
Dyrektor / Polimex.net

Polimex.net jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin. Niedawno zdecydowaliśmy się na ważny krok w rozwoju naszej Firmy – wielojęzyczną platformę sprzedażową B2B z rozbudowaną częścią wizerunkową. Potrzebowaliśmy godnego zaufania partnera, który zrozumie nie tylko nasze potrzeby technologiczne, ale i biznesowe.

Rozwiązania wdrożone przez cogitech pozwoliły nam na pełne zarządzanie procesem zakupowym z poziomu ERP. To znaczące ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych Klientów. Decyzje techniczne podjęte na tym etapie miały realny wpływ na działalność biznesową, a wsparcie cogitech przy ich podejmowaniu było bezcenne.

Bez wahania polecam tę firmę do tego typu projektów, od koncepcji aż po ich dalszy rozwój. Gdy ostatnio zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej platformy sprzedażowej, nie mieliśmy wątpliwości, komu powinniśmy powierzyć jej stworzenie.

Odpowiedzialność społeczna

Wspieramy wybrane fundacje i stowarzyszenia, których misja jest bliska wartościom naszej firmy i naszych pracowników.

caritasCaritas
pajacykPajacyk
wośpWOŚP
praderStowarzyszenie Prader Willi Polska
alFundacja Animal Security
Polityka cookies

Polityka określa zasady korzystania przez portal internetowy z plików cookies.

Czym jest plik cookie?

Ciasteczka (ang. Cookies) są niewielkimi plikami, zapisywanymi i przechowywanymi na komputerze lub urządzeniu mobilnym użytkownika w trakcie odwiedzania stron www. Cookies nie umożliwiają personalnej identyfikacji osoby odwiedzającej witrynę . Nie ma w nich informacji, które mogłyby umożliwić taką identyfikację.

Administrator danych wykorzystuje Cookies w celu:

Administrator danych wykorzystuje 2 rodzaje plików cookies:

Session cookies (sesyjne) – są to pliki tymczasowe, przechowywane w urządzeniu użytkownika do czasu jego wylogowania lub opuszczenia strony internetowej.

Persistent cookies (stałe) – pliki te są przechowywane w urządzeniach użytkownika do czasu ich usunięcia przez samego użytkownika albo przez czas zdefiniowany w parametrach plików cookies.

Więcej na temat ciasteczek przeczytasz na ogólnodostępnej stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/

Ciasteczka używane przez stronę cogitech.pl

Typ / źródło Nazwa Opis
ajs_user_id, _hjAbsoluteSessionInProgress, experimentation_subject_id, ajs_anonymous_id, _hjIncludedInPageviewSample, PHPSESSID Cogitech.pl Ciasteczka funkcjonalne, niezbędne do prawidłowego i pełnego korzystania strony.
_ga, _git, _gat, __utma, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv, __utmt Google Analytics Wykorzystywane w celach analitycznych i marketingowych. Przechowują informacje statystyczne o interakcji użytkownika ze stroną

Pełne informacje o wszystkich ciasteczkach, jakie mogą się pojawić w związku używaniem przez nas Google Analytics, znajdziesz tutaj.

CONSENT, SEARCH_SAMESITE, APISID, SSID, SAPISID, Secure-3PAPISID, SID, HSID, CONSENT, Secure-3PSID, Secure-3PSIDCC, ANID, NID, 1P_JAR, SIDCC, OTZ Pozostałe usługi Google (np. YouTube) Wykorzystywane w celach funkcjonalnych,  analitycznych i marketingowych. Przechowują m.in. preferencje użytkowników dotyczące ustawień oraz wspierają bezpieczne korzystanie z usług Google.

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, możesz to zrobić drogą mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Polityka Prywatności

 

Realizując prawo do prywatności Państwa danych wprowadzamy niniejszy dokument zwany Polityką Prywatności. Polityka Prywatności ma na celu przybliżenie zasad przetwarzania danych osobowych.

Niniejszą klauzulę informacyjną kierujemy do wszystkich osób fizycznych. Adresatami dokumentu mogą być: 

Administratorem Państwa danych jest CG Jakub Cichocki Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pszczelnej 30A (61-658 Poznań), wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441224, NIP: 9721246664.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz to zrobić droga mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Informacje te mogą dotyczyć:

W związku z powyższym Administrator może korzystać z usług osób trzecich np. Gogle Analytics. Podmioty trzecie posiadają odrębne polityki prywatności, w których opisują sposób przetwarzania oraz wykorzystywania danych. 

Przetwarzanie danych jest niezbędne do prowadzenia rozmów, negocjacji, zawarcia, wykonania oraz dokonania zmian umowy.

Kontakt z użytkownikami w celu poinformowania o aktualnych nowościach i promocjach, którymi Klienci mogą być zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgodny na przesyłanie usług newsletter, przekazujemy informację za jego pośrednictwem. Użytkownik w każdej chwili ma prawo do rezygnacji z usługi. 

Rekrutując nowych pracowników, dane przetwarzamy w celu prawidłowego przebiegu procesu. Każdy kandydat w przesłanych dokumentach aplikacyjnych wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez dołączenie klauzuli informacyjnej „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CG Jakub Cichocki sp. k. z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Za uprzednią zgodą kandydata umieszczamy jego dane w naszej wewnętrznej bazie, aby umożliwić mu wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach. Czas przechowywania dokumentów w wewnętrznej bazie wynosi 3 lata. 

Przetwarzanie danych ma na celu zapewnienie prawidłowej i płynnej obsługi kadrowo-płacowej, zarządzanie zespołem oraz dokonywanie niezbędnych rozliczeń.

Dane przetwarzane są wyłącznie w okresie, w którym jest to konieczne do realizacji zapisów umowy lub w okresie wynikającym z innych przepisów, gdy stanowią one podstawę do ich przetwarzania.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania tych danych przez Administratora.

Dane przechowywane są przez czas obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu w celach:

Maksymalny czas przechowywania danych to 10 lat od dnia zakończenia umowy, chyba że przepisy stanowią inaczej.

Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO.

Administrator, zgodnie z wdrożoną Polityką Bezpieczeństwa, prowadzi stałą analizę ryzyka i zapewnia przetwarzanie danych osobowych w najmniejszym wymaganym zakresie, w szczególności poprzez udostępnienie danych jedynie osobom upoważnionym i w zakresie koniecznym do wykonania zadań. 

Administrator podejmuje środki techniczne i organizacyjne, aby dane były przetwarzane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, jak również podejmuje niezbędne działania, aby podmioty zewnętrzne przetwarzające dane, robiły to z zachowaniem przynajmniej takich samych środków bezpieczeństwa. 

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo złożenia skargi w biurze Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych , ul. Stawki 2, 00-986 Warszawa.

Skip to content