Portfolio

Polimex.net

Dla największego w Europie dystrybutora dodatków krawieckich i tkanin stworzyliśmy wielojęzyczną platformę sprzedażową B2B z rozbudowaną częścią wizerunkową.

ilustracja

Klient

Polimex.net oferuje najbogatszą w Polsce gamę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego. Dynamicznie rozwija się na kilku europejskich rynkach, nieustannie wprowadzając nowe produkty renomowanych marek polskich i zagranicznych.

Realizacja

Użyte technologie:

 • PHP7 z frameworkiem Symfony3, MySQL
 • HTML5, CSS3, Angular

Pierwszym krokiem było przygotowanie projektu graficznego nowego sklepu POLIMEX.NET. Nadał on treściom na stronie odpowiednią strukturę, przyjazną zarówno dla użytkownika, jak i wyszukiwarek.
Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany system e-commerce z wielojęzycznym CMS oraz szeregiem dodatkowych funkcjonalności, takich jak:

 • pełna integracja z usługami Google (np. Analytics, Maps, Merchant), i najważniejszymi mediami społecznościowymi
 • zapis na firmowy newsletter i wewnętrzna obsługa bazy subskrybentów

Korzyści

Użyte technologie sprawiły, że strona jest szybka i funkcjonalna na wielu urządzeniach - klienci mogą wygodnie dokonać zakupu w dowolnym miejscu i czasie.

Nowa identyfikacja wizualna sklepu, wyrazista i przejrzysta, wyróżnia POLIMEX.NET na tle konkurencji. Ułatwia też użytkownikom sprawne przejście ścieżki zakupu.

Dzięki wybraniu dedykowanego rozwiązania mamy nieograniczone możliwości wymiany danych z różnymi systemami, nie tylko własnym ERP. System jest dostosowany do specyfiki biznesu POLIMEX.NET - ułatwia analizę wyników oraz doskonalenie procesów. Dzięki niemu firma może skuteczniej komunikować się z obecnymi i potencjalnymi klientami, także zagranicznymi.

zobacz online

Wymagania projektu

Klient chciał w ramach tego projektu zrealizować dwie kluczowe potrzeby. Pierwszą z nich było posiadanie efektywnego narzędzia do komunikacji z klientami w kilku językach. Drugą było usprawnienie obsługi procesu zakupowego na stronie dzięki możliwości zarządzania nim już z poziomu ERP

WWW i e-commerce
Dedykowany system CMS
Integracja z API

Hosting

Referencje

Janusz Hawrot Dyrektor Polimex.net

“Rozwiązania wdrożone przez cogitech pozwoliły nam na pełne zarządzanie procesem zakupowym z poziomu ERP. To znaczące ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych Klientów. Decyzje techniczne podjęte na tym etapie miały realny wpływ na działalność biznesową, a wsparcie cogitech przy ich podejmowaniu było bezcenne.

Bez wahania polecam tę firmę do tego typu projektów, od koncepcji aż po ich dalszy rozwój. Gdy ostatnio zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej platformy sprzedażowej, nie mieliśmy wątpliwości, komu powinniśmy powierzyć jej stworzenie.”

Pasjato.pl

Dla projektu promującego aktywność fizyczną stworzyliśmy platformę z rozbudowaną wyszukiwarką zajęć oraz strefą B2B.

ilustracja

Klient

Pasjato.pl powstało, by motywować innych do odkrywania i realizowania swoich pasji, między innymi poprzez ułatwienie znalezienia zajęć w najbliższych ośrodkach. Partnerami tego projektu są duże związki sportowe, w tym Polski Związek Gimnastyczny i Aeroklub Polski, a także Urząd Miasta Poznania i Rehasport Clinic.

Realizacja

Użyte technologie:

 • PHP7 z frameworkiem Symfony3, MySQL
 • HTML5, CSS3, Angular

Stworzyliśmy platformę zawierającej m.in wyszukiwarkę z geolokalizacją, bazę profili obiektów wraz z planami zajęć. Wydzielona została także strefa B2B dla partnerów oraz blog zintegrowany z zapisem na newsletter.


Korzyści

Wyszukiwarka oparta na Google Maps jest szybka i kompleksowa. Podpowiedzi z listy zainteresowań, adresów oraz filtr wiekowy pozwalają użytkownikowi z łatwością przejść przez proces wyboru zajęć. Można z niej bez problemu korzystać na dowolnym urządzeniu.

Strefa B2B umożliwia związkom i obiektom sportowym na przejęcie kontroli nad swoim profilem na portalu i promocję swojej oferty dzięki atrakcyjnie przedstawionym planom zajęć. Obsługa panelu jest intuicyjna - nie wymaga wprowadzenia ze strony Klienta.

zobacz online

Wymagania projektu

Klient potrzebował strony internetowej, w ramach której mógłby realizować misję swojego projektu. Istotna była nie tylko atrakcyjność wizualna, ale też prostota i intuicyjność.

WWW
Wysoka wydajność
Responsive Web Design

Hosting

Referencje

Michał Laskowski - Prezes Pasjato
Michał Laskowski Prezes Pasjato

“Dzięki cogitech w krótkim okresie czasu udało nam się stworzyć wygodne i funkcjonalne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. cogitech jest wyjątkowo elastycznym partnerem, który płynnie potrafi dostosować rozwiązania techniczne do zmieniających się potrzeb biznesowych. Współpraca z nimi przebiegała w bardzo przyjaznej, ale merytorycznej atmosferze - zawsze mogliśmy liczyć na ich świeże spojrzenie na kwestie związane zarówno z technologią, jak i z biznesem.

Zdecydowanie mogę polecić cogitech do wymagających, niestandardowych projektów, które są szczególnie bliskie sercom ich pomysłodawców. Swój oddaliśmy we właściwe ręce.”

Warner Music Poland

Dla czołowej polskiej wytwórni płytowej przygotowaliśmy serwis internetowy w oparciu o technologię RWD oraz wykorzystujący rozbudowany system CMS kładący szczególny nacisk na multimedia.

ilustracja

Klient

Wytwórnia Warner Music Poland to część wielkiej rodziny pod wspólną nazwą Warner Music Group, jednego z czterech największych graczy w biznesie muzycznym. Pod skrzydłami Warner Music Poland znajduje się wielu wspaniałych artystów, których liczba nieustannie wzrasta.

Realizacja

Projekt został zrealizowany we współpracy z agencją Sixforfive oraz Maciejem Machem. Dla Warner Music Poland przygotowaliśmy witrynę internetową posiadającą szereg funkcjonalności m.in.:

 • Rozbudowany CMS
 • Pełna kompatybilność z multimediami
 • Integracja z Social Media

W ramach HqNetworks świadczymy również usługi hostingu WWW.

Projekt online

Zobacz jak funkcjonują efekty naszej pracy. Wywołanie witryny na urządzeniach mobilnych dostarczy dodatkowych wrażeń.

zobacz online

Wymagania projektu

Dużą rolę dla klienta odgrywała interaktywność strony wynikająca z wielu zaimplementowanych multimediów. Ważna okazała się również intuicyjność w obsłudze oraz dostępność na szerokiej gamie urządzeń mobilnych.

WWW
Dedykowany system CMS
Responsive Web Design

Hosting

Sadva

Dla polskiego producenta biżuterii srebrnej i bursztynowej
świadczymy usługi kompleksowej obsługi IT.

ilustracja

Klient

Marka SADVA jest efektem połączenia dwóch sił – polskiej wiedzy o bursztynie i rynku Polskim oraz włoskiej technologii i nowego designu.

Realizacja

Współpraca rozpoczęta od wdrożenia e-sklepu rozpoczęła długofalowe partnerstwo. Dla tego klienta przygotowaliśmy między innymi:

 • Rozproszony system magazynowy
 • System kontroli jakości
 • Narzędzie do generacji etykiet towarowych


W ramach stałej współpracy świadczymy usługi administracji systemami, obsługi IT infrastruktury i punktów sprzedażowych oraz hostingu rozwiązań internetowych.

zobacz online

Wymagania projektu

W projektach realizowanych dla klienta najistotniejsza jest stabilności i skalowalność rozwiązań.

WWW i e-commerce
Hosting
Systemy dedykowane

Wysoka skalowalność

Referencje

Właściel Sadva - Krzysztof Witczak - referencje dla firmy cogitech
Krzysztof Witczak Właściciel SADVA

“Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania. Kilkuletnią współpracę Sadva-Cogitech trzeba ocenić wzorowo.”

GAGAMODELS

Czołowa polska agencja modeli i modelek wybrała nas
do wykonania rozbudowanego serwisu internetowy w technologii RWD.

ilustracja

Klient

GAGAMODELS jest cenioną na świecie, wiodącą marką polskiej sceny modelingu.
Agencje wyróżnia bogate portfolio i doświadczenie na rynku (rok założenia 1996).

Realizacja

W ramach agencji Freshaspect dla GAGAMODELS przygotowaliśmy wizerunkową witrynę internetową wraz z rozbudowanym systemem zarządzania treścią z dodatkowymi funkcjonalnościami:

 • Zarządzanie portfolio
 • Generowanie kart modeli i modelek
 • Formularz castingowy do obsługi zgłoszeń

W ramach HqNetworks świadczymy również usługi hostingu WWW oraz maili.

Projekt online

Zobacz jak funkcjonują efekty naszej pracy. Wywołanie witryny na urządzeniach mobilnych dostarczy dodatkowych wrażeń.

zobacz online

Wymagania projektu

Oczekiwania klienta skupiały się w okół wysokiej dostępności projektu
oraz intuicyjności dla odbiorców usług agencji.
Ciągłość i niezawodność dostępu do treści zapewnia dedykowany hosting.

Dedykowany system CMS
Responsive Web Design
WWW

Hosting

Referencje

Właścicielka agencji GAGAMODELS - Katarzyna Sawicka - referencje dla firmy cogitech
Katarzyna Sawicka Właścicielka - GAGAMODELS

“Współpraca z firmą wyróżniała się doskonałą komunikacją z grafikiem i innymi osobami zaangażowanymi w projekt. Przygotowany projekt zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, które zostały wdrożone z dbałością o szczegóły.”

Wydawnictwo Marginesy

Dla młodego, prężnie rozwijającego się wydawnictwa stworzyliśmy profesjonalną witrynę sklepową wraz z pełną integracją wewnętrzną.

ilustracja

Klient

Wydawnictwo Marginesy rozpoczęło działalność w 2008 roku. Już w pierwszych latach dzięki ciekawym tytułom polskim i zagranicznym, świetnie dopracowanej stronie edytorskiej oraz bardzo dobrze prowadzanej promocji zaznaczyło swoją obecność na polskim rynku wydawniczym.

Realizacja

Współpraca rozpoczęta od utworzenia witryny internetowej zawierającej nowy sklep internetowy oparty o autorski moduł Freshcart.

 • wewnętrzny system fakturowania
 • integracja zamówień z drukarnią
 • stany magazynowe zsynchronizowane z zewnętrznym oprogramowaniem


W ramach HqNetworks świadczymy również usługi dedykowanego hostingu dla Marginesów.

zobacz online

Wymagania projektu

Klient położył szczególny nacisk na intuicyjność serwisu oraz płynne działania sklepu internetowego.

WWW i e-commerce
Hosting
Systemy dedykowane

Wysoka wydajność

Akademia Piłkarska Reissa

Dla jednej z największych i najszybciej rozwijających sieci szkółek piłkarskich
w Europie świadczymy kompleksową obsługę IT.

ilustracja

Klient

Kluby sportowe Akademia Piłkarska Reissa i Akademia Piłkarska Falubaz zrzeszają ponad 4000 zawodników będąc jedną z największych szkółek piłkarskich w Europie. Misją Akademii jest popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Realizacja

Współpraca rozpoczęta wdrożeniem autorskiego systemu CRM zaowocowała długofalową współpracą i partnerstwem. Dla Akademii Piłkarskiej Reissa wykonaliśmy między innymi:

 • system zarządzania akademią
 • platformę zarządzania projektami
 • wizerunkowe strony internetowe i sklep internetowy oparty na platformie FreshCart - w ramach marki Freshaspect


W ramach HqNetworks świadczymy również usługi wsparcia IT, obsługi stałej oraz hostingu systemów, maili, stron oraz innych projektów Akademii.

Wymagania projektu

Duża rola stworzonych systemów dla poprawnego funkcjonowania Akademii wymagała zapewniania najwyższej niezawodności i wydajności usług.

WWW i e-commerce
Hosting
Systemy dedykowane

Wysoka wydajność

Referencje

Prezes Zarządu Akademii Reissa - Piotr Matecki - referencje dla firmy cogitech
Piotr Matecki Prezes Zarządu Akademii Piłkarskiej Reissa

“Firma cogitech wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.”

Amica

Dla wiodącego producenta sprzętów AGD stworzyliśmy dedykowane narzędzie zarządzania sprzedażą dla promotorów marki.

ilustracja

Klient

Amica Wronki SA to największy polski producent sprzętu gospodarstwa domowego. W ponad połowie polskich domów stoi przynajmniej jedno urządzenie Amica, a rozpoznawalność marki Amica oscyluje wokół 87 procent. Produkty Amica są kojarzone z użyteczną technologią i nowoczesnym designem.

Realizacja

Projekt obejmował realizację dedykowanej aplikacji webowej, która miała wspomóc zarządzanie sprzedażą danej grupy produktów przez promotorów marki.

Wymagania projektu

Dużą rolę dla klienta odgrywała interaktywność strony wynikająca z wielu zaimplementowanych multimediów. Ważna okazała się również intuicyjność w obsłudze oraz dostępność na szerokiej gamie urządzeń mobilnych.

wysoka wydajność
systemy dedykowane
Responsive Web Design

hosting

Projekt Kuchnia

Dla restauracji slow-food wykonaliśmy nową stronę internetową z wykorzystaniem technologii RWD.

ilustracja

Klient

Projekt Kuchnia to koncept slow-foodowej kuchni opartej na lokalnych, zdrowych składnikach. Restauracja proponuje jedzenie wyłącznie z produktów naturalnych pochodzących z upraw lub hodowli ekologicznych.

Realizacja

Dla Projektu Kuchnia przygotowaliśmy w pełni responsywną stronę internetową, którą zrealizowaliśmy we współpracy graficznej z Maciejem Machem.

zobacz online

Wymagania projektu

Wymagania klienta oscylowały wokół przejrzystej i przyjaznej strony restauracji z uwzględnieniem idei całego konceptu.

wysoka wydajność
CMS
Responsive Web Design

hosting

Chabur

Dla firmy sprzedającej ekskluzywną bieliznę stworzyliśmy responsywny sklep internetowy oparty na autorskiej platformie FreshCart.

ilustracja

Klient

Początki firmy sięgają 1996 roku, kiedy Chabur rozpoczął działalność w branży bieliźnianej. Szeroki wybór produktów znanych marek, brafitting i lata doświadczeń pozwalają zapewnić najwyższą jakość, a także idealny dobór bielizny.

Realizacja

Projekt został zrealizowany we współpracy z Heroes Design. Dla firmy Chabur przygotowaliśmy nowy sklep internetowy oparty na autorskiej platformie FreshCart.

zobacz online

Wymagania projektu

W projektach realizowanych dla klienta najistotniejsza jest stabilności i skalowalność rozwiązań.

WWW i e-commerce
systemy dedykowane
wysoka skalowalność
hosting

Podróży Świat

Dla wyjątkowej agencji turystycznej Podróży Świat przygotowaliśmy rozbudowany serwis
w technologii RWD zintegrowany z systemem największego polskiego operatora turystycznego.

ilustracja

Klient

Pracownicy agencji turystycznej Podróży Świat sami sprawdzają miejsca, które polecają klientom, ten fakt czyni ofertę agencji wyjątkową na rynku usług turystycznych.

Realizacja

Projekt obejmował realizację rozbudowanego serwisu w technologii RWD zintegrowanego z API największego polskiego operatora turystycznego.

Projekt online

Zobacz jak funkcjonują efekty naszej pracy. Wywołanie witryny na urządzeniach mobilnych dostarczy dodatkowych wrażeń.

Wymagania projektu

Priorytetem projektu była zapewnienie wysokiej dostępności portalu na szerokiej gamie urządzeń oraz niezawodności świadczonych usług.

WWW

Integracja z API

Hosting

RWD

Referencje

Krzysztof Hamela Właściel Podróży Świat

“Cała procedura wdrożenia nowej strony w życie przebiegała sprawnie dzięki bardzo dobrej współpracy z grafikiem
i rzetelnemu podejściu oraz doświadczeniu pracowników firmy. Co najważniejsze wciąż możemy liczyć na wsparcie techniczne oraz życzliwą pomoc, kilka miesięcy po oddaniu projektu – a to najlepszy wyznacznik jakości usług świadczonych przez tę firmę.”

Vici London

Dla brytyjskiej firmy zajmującej się luksusowym aranżowaniem wnętrz stworzyliśmy stronę korporacyjną eksponującą realizacje marki

ilustracja

Klient

Vici London to zagraniczna, wysoko ceniona firma zajmująca się aranżacją wnętrz. Koncentruje się na tworzeniu projektów luksusowych wystrojów domów i apartamentów. Wszystkie projekty są dopracowane i świetnie przemyślane

Realizacja

W ramach projektu stworzono w pełni interaktywną stronę z wykorzystaniem technologii RWD, która jest idealnie dopasowana do charakteru firmy.

zobacz online

Wymagania projektu

Najważniejszym aspektem w przypadku owego projektu było ukazanie w pełni tożsamości i wizerunku firmy. Projekt zbudowany z tak dużej ilości elementów interaktywnych musiał zostać perfekcyjnie zoptymalizowany, aby móc w pełni zapewnić możliwość obcowania z realizacjami Vici London.

www

Wysoka wydajność

Responsive Web Design

Biuro29

Dla prężnie rozwijającej się firmy świadczącej usługę wynajmu wirtualnych biur stworzyliśmy rozbudowany autorski system ułatwiający zarządzanie relacjami z Klientem

Klient

Biuro29 to dynamicznie rozwijająca się ogólnopolska sieć wirtualnych biur do wynajęcia. W swojej ofercie posiada możliwość wynajęcia wirtualnego biura pod prestiżowymi adresami w największych miastach Polski, które są regionalnymi stolicami biznesu. Pozycję lidera zawdzięcza takich cechom jak elastyczność, bogatej ofercie, a także braku długotrwałych zobowiązań.

Realizacja

W ramach projektu stworzono rozbudowany system umożliwiający zarządzanie bazą Klientów oraz świadczonym im usług, fakturowanie, zarządzanie korespondencjami dla poszczególnych adresów biur wirtualnych, a także posiadający moduł finansowy i raportowy co daje przejrzysty obraz wszelkich procesów zachodzących w firmie

Wymagania projektu

Kluczowym elementem projektu był fakt, iż musi on być niezawodny. Wiele rozbudowanych modułów ściśle współgra ze sobą co pozwala osiągnąć efekt synergii w zarządzaniu firmą oraz relacjami z Klientem.

Wielomodułowy system

Wysoka wydajność

hosting