LinkedIn Instagram

Польський виробник програмного забезпечення

Визнаний та досвідчений польський виробник програмного забезпечення

Протягом понад десятиліття ми створюємо програмне забезпечення, яке отримує визнання в галузі та щоденню прихильність користувачів.

Що відрізняє нас?

Ilustracja cechy Świadomość biznesowa Software House Cogitech

Бізнес-свідомість

Ми глибоко знайомимося з вашим бізнесом і, поєднавши це зі своїм досвідом, пропонуємо рішення, відповідні реаліям вашої компанії і призначені для конкретних груп споживачів.

Ilustracja cechy Otwartość i partnerstwo Software House Cogitech

Відкритість
і партнерство

Ми пропонуємо та очікуємо партнерських бізнес-відносин. Ми відверто говоримо про переваги і недоліки впроваджуваних рішень, разом аналізуємо неполадки і не уникаємо складних питань.

Ilustracja cechy Pasja i entuzjazm Software House Cogitech

Пристрасть
і ентузіазм

Ми формуємо команду виключно з людей, які ділять з нами спільні цінності, обожнюють технології і мають почуття гумору. Ми віримо, що тільки в суператмосфері, за участю спільної пристрасті, виникають хороші проекти.

Наша місія і цінності

Ми - невелика команда, яка робить великі речі! Ми віримо, що основою для успішної цифровізації є розуміння обслуговуваних процесів і людей, які щодня з ними працюють.

Наші технології

Frontend
Low-code / no-code

Безкоштовна консультація щодо вашого проекту

Скористайтеся нашим досвідом, проконсультуйтеся та узгодьте проект зі спеціалістами з планування та розробки програмного забезпечення.
Ми пропонуємо нестандартний підхід, повністю прозорий та персоналізований процес бізнес-аналізу та оцінки проектів.

Проєкт "Цитата

Екологічна відповідальність

Ми впевнені, що технологія повинна підтримувати екологічний підхід до бізнесу. Тому всі документи, пов'язані з проектом, такі як специфікація, нотатки або рахунки, ви отримаєте від нас у формі електронних. Ми використовуємо лише високоефективні енергозберігаючі пристрої для роботи, і все більше наших серверних центрів живиться сонячною енергією. Ми допомагаємо нашим клієнтам розробляти рішення, які не тільки вирішують їхні бізнес-проблеми, але й підтримують створення екологічних процесів.Підраховувана екологія

Кожного року майже 20 МВт⋅год енергії, необхідної для живлення наших серверних, отримується з сонячної радіації.
Це призводить до зменшення викидів CO2 на 12,56 тонн і еквіваленту посаджених
577 дерев щороку!

Ми також проводимо передові дослідницько-розвідувальні роботи з метою мінімізації споживання електроенергії та втрат енергії, пов'язаних із тепловидаленням серверів та інших пристроїв.

Соціальна відповідальність

Ми підтримуємо окремі фонди та асоціації, місія яких близька до цінностей нашої компанії та наших співробітників.

caritasCaritas
pajacykPajacyk
wośpWOŚP
praderStowarzyszenie Prader Willi Polska
alFundacja Animal Security

Вони нам довіряють

logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
logotyp
Agnieszka Słowik
Kierowniczka Działu Promocji / Wydawnictwo Jaguar
Współpraca z Software House Cogitech jest niezwykle owocna i satysfakcjonująca. Ich zespół wykazuje się profesjonalizmem, kreatywnością i elastycznością, dostosowując rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb. Ich zaangażowanie, kompetencje techniczne i terminowość w realizacji projektu są godne uznania.
Jestem głęboko zadowolona z wyników, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z Software House Cogitech i gorąco polecam ich jako niezawodnego i profesjonalnego partnera w dziedzinie tworzenia sklepów internetowych.
Artur Kanigowski
Członek Zarządu / R. Twining and Company
Do Software House Cogitech trafiliśmy kierowani potrzebą stworzenia serwisu korporacyjnego polskiego oddziału z modułem rekrutacji.
Zespół Cogitech wykazał się profesjonalizmem w całym procesie realizacji – od zebrania wymagań po uruchomienie serwisu. Na uwagę zasługuje również fakt wysokiej jakości komunikacji z działami bezpieczeństwa naszej firmy.
Firma Cogitech aktywnie wspiera nas powdrożeniowo świadcząc usługi utrzymania i rozwoju serwisu.
Justyna Żółtowska
Właścielka / SlowFashionSale
Funkcjonalności naszej nowej platformy stworzonej przez Cogitech są odpowiedzią na potrzeby rosnącej społeczności użytkowników. Ze względu na wyjątkowy charakter oferowanych klientom produktów, niezbędny nam był system moderowania dodawanych ogłoszeń. Dzięki ujednoliconemu formularzowi sprzedający dodają nowe produkty o wiele sprawniej, a moderacja zapewnia klientom dostęp do produktów najwyższej jakości, co jest dla nas najważniejsze.
Cogitech to software house idealny dla biznesu o niekonwencjonalnych potrzebach, który przeprowadził mnie przez cały proces budowania aplikacji, a jego pracownicy zawsze byli i są gotowi do pomocy. Polecam!
Marek Kosakowski
CEO / Human2Human
Usługi świadczone przez firmę COGITECH zawsze wykonywane były z należytą starannością, sumiennie i z wysoką elastycznością zarówno w zakresie czasu realizacji oraz kosztów.
Współpraca z COGITECH wyróżnia się wysokim zaangażowaniem całego zespołu projektowego oraz dogłębną analizą biznesową wymagań Klienta. Tworzone oprogramowanie spełniało wysokie wymogi jakościowe zarówno w obszarze bezpieczeństwa oraz funkcjonalnym.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Cogitech jako sprawdzonego i zaufanego partnera.
Tomasz Pawołowski
CEO / SuperVoip.pl
Firmę Cogitech znaleźliśmy w poszukiwaniu software house z doświadczeniem w realizacji skomplikowanych projektów programistycznych automatyzujących procesy biznesowe. Po bardzo udanej współpracy i sukcesach przy budowie wewnętrznego systemu ticketów, postanowiliśmy zlecić firmie Cogitech realizację kolejnych, kluczowych dla naszej działalności systemów obsługujących najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie. Zaangażowanie całego zespołu Cogitech, zarówno w zakresie biznesowym jak i technologicznym zasługuje na najwyższą ocenę. Firma pozostaje aktywną stroną projektów, proponując nowe rozwiązania i technologie.
Wojciech Popiela
CEO / Webmetric
Cogitech jest partnerem technologicznym naszej firmy. Nasza wieloletnia współpraca przy projektach o wysokim poziomie skomplikowania potwierdza kompetencje zespołu Cogitech w zakresie projektowania i wytwarzania oprogramowania na najwyższym poziomie.  Na szczególną uwagę zasługuje obszar analizy biznesowej, w którym firma przekracza standardy rynkowe tworząc rozwiązania pozwalające mierzyć i skalować procesy funkcjonujące w firmach. Rekomendujemy firmę Cogitech jako solidnego partnera biznesowego.
Ryszard Sowa
CEO / Strassmayr
Współpraca z Cogitech przebiegała niezwykle profesjonalnie. Firma przed przystąpieniem do zadania programistycznego bardzo skrupulatnie zapoznała się ze wszystkimi procesami biznesowymi oraz rolami organizacji i osób zaangażowanych w ich realizację, proponując mechanizmy cyfryzacji i automatyzacji poszczególnych etapów obsługi posprzedażowej i kontaktu z naszymi dealerami.
Wystawiamy Software House Cogitech najwyższą ocenę w pełnym zakresie – analizy potrzeb, wytworzenia oprogramowania, jak również jego rozwoju i obsługi serwisowej i polecamy firmę jako partnera biznesowego i programistycznego.
Diana Laskowska
Dyrektor zarządzający ArtPM
Firmę Cogitech wybraliśmy do realizacji systemu do obsługi szkoleń organizowanych przez naszą firmę. Ze względu na istotną rolę tego systemu dla naszej działalności, szukaliśmy firmy z doświadczeniem w realizacji rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe. To doświadczenie pracowników Cogitech okazało się bardzo istotne w realizacji, ponieważ zwrócili oni uwagę na wiele aspektów, których nie mieliśmy w swoich założeniach. Zostaliśmy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania poprzez bieżącą prezentację postępów i konsultację stosowanych rozwiązań, co było dla nas bardzo istotne. Polecamy współpracę z Cogitech!
Szymon Laszewicz
Senior Marketing Manager - Grantthornton
Do Cogitech trafiliśmy z wyzwaniem zbudowania dużego portalu firmowego. Nowa strona wspierać miała naszą strategię opartą o wartościowy content, sukcesywnie zwiększać ruch z wyszukiwarek internetowych, a jednocześnie w sposób skuteczny i funkcjonalny kierować do nas zapytania od jej użytkowników. Kilka miesięcy od jej wdrożenia mogę za pełnym przekonaniem powiedzieć, że cele te udało się osiągnąć. Duża świadomość kwestii bezpieczeństwa i ergonomii w połączeniu z proaktywnym zarządzaniem projektem spowodowały, że po projekcie z Cogitech zostaliśmy na stałe.
Michał Laskowski
Prezes Zarządu / Pasjato
Dzięki Cogitech w krótkim okresie czasu udało nam się stworzyć wygodne i funkcjonalne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Cogitech jest wyjątkowo elastycznym partnerem, który płynnie potrafi dostosować rozwiązania techniczne do zmieniających się potrzeb biznesowych. Współpraca z nimi przebiegała w bardzo przyjaznej, ale merytorycznej atmosferze - zawsze mogliśmy liczyć na ich świeże spojrzenie na kwestie związane zarówno z technologią, jak i z biznesem. Zdecydowanie mogę polecić cogitech do wymagających, niestandardowych projektów, które są szczególnie bliskie sercom ich pomysłodawców. Swój oddaliśmy we właściwe ręce. 
Janusz Hawrot
Dyrektor / Polimex.net
Rozwiązania wdrożone przez cogitech pozwoliły nam na pełne zarządzanie procesem zakupowym z poziomu ERP. To znaczące ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych Klientów. Decyzje techniczne podjęte na tym etapie miały realny wpływ na działalność biznesową, a wsparcie cogitech przy ich podejmowaniu było bezcenne. Bez wahania polecam tę firmę do tego typu projektów, od koncepcji aż po ich dalszy rozwój. Gdy ostatnio zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej platformy sprzedażowej, nie mieliśmy wątpliwości, komu powinniśmy powierzyć jej stworzenie.

Польський виробник програмного забезпечення

Cogitech - це польський software house, який спеціалізується на розробці спеціалізованого програмного забезпечення для корпоративних клієнтів. Наш software house працює на ринку вже протягом багатьох років, і за цей час ми набрали великий досвід та отримали численні рекомендації від наших задоволених клієнтів. У нашому портфелі Cogitech є широкий спектр рішень, включаючи спеціалізовані CRM-системи, мобільні додатки, інструменти для автоматизації бізнес-процесів та багато інших. Серед інших компаній, які розробляють програмне забезпечення, нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного проекту та великий бізнес-досвід. Наша команда фахівців, працюючи над програмним забезпеченням на замовлення, аналізує ваші потреби і проектує інформаційні системи, які ідеально відповідають вашим вимогам. Cogitech jest złożony z doświadczonych programistów, project managerów i analityków biznesowych, którzy mają niezbędne umiejętności i wiedzę, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Wszyscy pracownicy Cogitech pracują z zamiłowaniem do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i stale rozwijają swoje umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie systemów IT. Firma Cogitech ma wiele zadowolonych klientów, którzy doceniają wysoką jakość usług oraz profesjonalizm zespołu. Nasz software house jest także dumnym partnerem technologicznym wielu innych firm, dla których tworzymy oprogramowanie. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zaprojektuje i stworzy dla Ciebie dedykowane oprogramowanie, Cogitech jest idealnym wyborem. Zaufaj doświadczeniu i wiedzy naszych ekspertów i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym.

Безкоштовна консультація щодо вашого проекту

Скористайтеся нашим досвідом, проконсультуйтеся та узгодьте проект зі спеціалістами з планування та розробки програмного забезпечення.
Ми пропонуємо нестандартний підхід, повністю прозорий та персоналізований процес бізнес-аналізу та оцінки проектів.

Проєкт "Цитата

Польська bиробник програмного забезпечення na naszym blogu

7 korzyści związanych z wyborem doświadczonego polskiego producenta oprogramowania
Zdjęcie główne postu 7 korzyści związanych z wyborem doświadczonego polskiego producenta oprogramowania
biznes
2024-06-13 16:45:33
Wybór odpowiedniego producenta oprogramowania jest kluczowy dla sukcesu każdej firmy, a polski producent oprogramowania wspiera rozwój biznesu. Dowiedz się, jakie jest siedem głównych korzyści związanych z wyborem doświadczonego polskiego producenta oprogramowania.
5 читання хв

FAQ - найчастіші запитання

Що таке тестування програмного забезпечення?


Тестування програмного забезпечення передбачає систематичну перевірку та оцінку кожної частини програмного забезпечення для забезпечення його якості, відповідності вимогам та безперебійного функціонування.


Які інновації впроваджує ваша компанія як польський виробник програмного забезпечення?


Як польська компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, ми впроваджуємо інновації, постійно відстежуючи останні технологічні тенденції, впроваджуючи найсучасніші рішення та зосереджуючись на розробці функцій, що відповідають потребам ринку.


Чим ваші рішення відрізняються від рішень інших польських компаній?


Наші рішення вирізняються індивідуальним підходом до клієнтів, адаптацією програмного забезпечення до конкретних вимог, а також орієнтацією на високу якість і безпеку.


Ви спеціалізуєтесь на конкретній галузі чи обслуговуєте різні сектори як польський виробник програмного забезпечення?


Ми є гнучкими і обслуговуємо різні сектори бізнесу, наприклад, бухгалтерські фірми, юридичні фірми, освітні установи та багато інших. Ми адаптуємо наші рішення до конкретної галузі клієнта.


Які ключові етапи розробки програмного забезпечення?


Ключові етапи розробки програмного забезпечення включають: аналіз вимог, проектування, реалізацію, програмування, тестування, впровадження, супровід та постійне вдосконалення.


Так, ми надаємо веб-додатки?


Так, ми надаємо комплексні послуги в цьому напрямку, забезпечуючи повний супровід під час проектів веб-застосунків.Polityka cookies

Polityka określa zasady korzystania przez portal internetowy z plików cookies.

Czym jest plik cookie?

Ciasteczka (ang. Cookies) są niewielkimi plikami, zapisywanymi i przechowywanymi na komputerze lub urządzeniu mobilnym użytkownika w trakcie odwiedzania stron www. Cookies nie umożliwiają personalnej identyfikacji osoby odwiedzającej witrynę . Nie ma w nich informacji, które mogłyby umożliwić taką identyfikację.

Administrator danych wykorzystuje Cookies w celu:

Administrator danych wykorzystuje 2 rodzaje plików cookies:

Session cookies (sesyjne) – są to pliki tymczasowe, przechowywane w urządzeniu użytkownika do czasu jego wylogowania lub opuszczenia strony internetowej.

Persistent cookies (stałe) – pliki te są przechowywane w urządzeniach użytkownika do czasu ich usunięcia przez samego użytkownika albo przez czas zdefiniowany w parametrach plików cookies.

Więcej na temat ciasteczek przeczytasz na ogólnodostępnej stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/

Ciasteczka używane przez stronę cogitech.pl

Typ / źródło Nazwa Opis
ajs_user_id, _hjAbsoluteSessionInProgress, experimentation_subject_id, ajs_anonymous_id, _hjIncludedInPageviewSample, PHPSESSID Cogitech.pl Ciasteczka funkcjonalne, niezbędne do prawidłowego i pełnego korzystania strony.
_ga, _git, _gat, __utma, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv, __utmt Google Analytics Wykorzystywane w celach analitycznych i marketingowych. Przechowują informacje statystyczne o interakcji użytkownika ze stroną

Pełne informacje o wszystkich ciasteczkach, jakie mogą się pojawić w związku używaniem przez nas Google Analytics, znajdziesz tutaj.

CONSENT, SEARCH_SAMESITE, APISID, SSID, SAPISID, Secure-3PAPISID, SID, HSID, CONSENT, Secure-3PSID, Secure-3PSIDCC, ANID, NID, 1P_JAR, SIDCC, OTZ Pozostałe usługi Google (np. YouTube) Wykorzystywane w celach funkcjonalnych,  analitycznych i marketingowych. Przechowują m.in. preferencje użytkowników dotyczące ustawień oraz wspierają bezpieczne korzystanie z usług Google.

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, możesz to zrobić drogą mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Polityka Prywatności

 

Realizując prawo do prywatności Państwa danych wprowadzamy niniejszy dokument zwany Polityką Prywatności. Polityka Prywatności ma na celu przybliżenie zasad przetwarzania danych osobowych.

Niniejszą klauzulę informacyjną kierujemy do wszystkich osób fizycznych. Adresatami dokumentu mogą być: 

Administratorem Państwa danych jest CG Jakub Cichocki Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pszczelnej 30A (61-658 Poznań), wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441224, NIP: 9721246664.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz to zrobić droga mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Informacje te mogą dotyczyć:

W związku z powyższym Administrator może korzystać z usług osób trzecich np. Gogle Analytics. Podmioty trzecie posiadają odrębne polityki prywatności, w których opisują sposób przetwarzania oraz wykorzystywania danych. 

Przetwarzanie danych jest niezbędne do prowadzenia rozmów, negocjacji, zawarcia, wykonania oraz dokonania zmian umowy.

Kontakt z użytkownikami w celu poinformowania o aktualnych nowościach i promocjach, którymi Klienci mogą być zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgodny na przesyłanie usług newsletter, przekazujemy informację za jego pośrednictwem. Użytkownik w każdej chwili ma prawo do rezygnacji z usługi. 

Rekrutując nowych pracowników, dane przetwarzamy w celu prawidłowego przebiegu procesu. Każdy kandydat w przesłanych dokumentach aplikacyjnych wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez dołączenie klauzuli informacyjnej „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CG Jakub Cichocki sp. k. z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Za uprzednią zgodą kandydata umieszczamy jego dane w naszej wewnętrznej bazie, aby umożliwić mu wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach. Czas przechowywania dokumentów w wewnętrznej bazie wynosi 3 lata. 

Przetwarzanie danych ma na celu zapewnienie prawidłowej i płynnej obsługi kadrowo-płacowej, zarządzanie zespołem oraz dokonywanie niezbędnych rozliczeń.

Dane przetwarzane są wyłącznie w okresie, w którym jest to konieczne do realizacji zapisów umowy lub w okresie wynikającym z innych przepisów, gdy stanowią one podstawę do ich przetwarzania.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania tych danych przez Administratora.

Dane przechowywane są przez czas obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu w celach:

Maksymalny czas przechowywania danych to 10 lat od dnia zakończenia umowy, chyba że przepisy stanowią inaczej.

Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO.

Administrator, zgodnie z wdrożoną Polityką Bezpieczeństwa, prowadzi stałą analizę ryzyka i zapewnia przetwarzanie danych osobowych w najmniejszym wymaganym zakresie, w szczególności poprzez udostępnienie danych jedynie osobom upoważnionym i w zakresie koniecznym do wykonania zadań. 

Administrator podejmuje środki techniczne i organizacyjne, aby dane były przetwarzane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, jak również podejmuje niezbędne działania, aby podmioty zewnętrzne przetwarzające dane, robiły to z zachowaniem przynajmniej takich samych środków bezpieczeństwa. 

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo złożenia skargi w biurze Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych , ul. Stawki 2, 00-986 Warszawa.

Skip to content