Oprogramování určené pro firmu | Software house Cogitech
LinkedIn Instagram

Specializovaný software

Dostarczujeme webové, mobilní a desktopové aplikace podle individuálních obchodních potřeb.

Czym je software dedikováno?

Dedikovaná řešení pro podnikání jsou dodatečné nástroje, které umožňují firmám efektivněji vykonávat svou práci. Ty nejrozsáhlejší jsou schopné sbírat různé funkce potřebné pro jednotlivé oddělení společnosti. Díky zajímavým integracím lze vytvořit skutečné virtuální řídící centrum společnosti.
laptop image
Webové aplikace

Aplikace fungující v webovém prohlížeči

pc image
Desktopové aplikace Electron

Software pro Windows, Linux, MacOS

phone image
Mobilní aplikace

Software pro systémy iOS a Android

phone image
víceplatformové aplikace

Nositelná zařízení, televize, mPOS, PLC

Kiedy warto zainwestovat do dedikovaného systému pro firmu?

Není špatný čas na vytvoření dedikovaného softwaru, protože organizace potřebují různé nástroje od svého počátku. Specializujeme se na vytváření nezbytných nástrojů pro podnikání:
  • CRM systémů,
  • prodejních portálů (e-commerce) - webových a mobilních aplikací,
  • nástrojů pro správu pracovního toku,
  • rezervačních služeb.
Faktem je, že s časem nedostatečné řešení pro podnikání začne zpomalovat rozvoj firmy nebo ho dokonce úplně zastaví. Pokud máte pocit, že váš organizace už není tak dynamická, efektivní a flexibilní jako dříve, je to známka, že možná přišel čas ji podpořit dedikovanými řešeními automatizace a digitalizace procesů.

Jaké jsou výhody dedikovaného softwaru?

Na trhu je mnoho typů dostupného softwaru, který lze použít v modelu SaaS, s placenou měsíční předplatnou. Tyto řešení však zřídka jsou přizpůsobena potřebám konkrétní firmy. Výsledkem je platba za přístup k nepotřebným funkcím a nedostatek těch, které by mohly zlepšit výkon firmy. Dedikovaný software je něčím víc - je to personalizovaný obchodní nástroj postavený na základě vašich pokynů a očekávání. Mezi hlavní výhody dedikovaných systémů patří:
  • Vysoká účinnost - funkcionalita dedikovaného softwaru je mnohem vyšší než u použitelných aplikací SaaS.
  • Vytvoření konkurenční výhody - přizpůsobení nástrojů individuálním potřebám organizace umožňuje vyčnívání s větší reaktivitou na změny na trhu a potřeby zákazníka.
  • Zvýšení hodnoty firmy - moderní dedikovaný software pro podnikání může přispět k vašemu úspěchu. Je to neobyčejně cenný materiálně-právní faktor, který bude patřit jen vám.
  • Nezávislost na externích dodavatelích - představte si, že firma, jejíž aplikaci používáte, ukončí svou činnost nebo dále nebude rozvíjet konkrétní systém. Investováním do vlastního dedikovaného softwaru se nemusíte tímto starat.
  • Bezpečnost dat vašich a vašich klientů - ztráta důvěry vašich klientů a spolupracovníků může znamenat konec vaší firmy. Pokud se rozhodnete pro dedikovaný systém, máte možnost vybrat si zabezpečení svých databází a obchodních nástrojů.
Agnieszka Słowik
Kierowniczka Działu Promocji / Wydawnictwo Jaguar
Współpraca z Software House Cogitech jest niezwykle owocna i satysfakcjonująca. Ich zespół wykazuje się profesjonalizmem, kreatywnością i elastycznością, dostosowując rozwiązania do naszych indywidualnych potrzeb. Ich zaangażowanie, kompetencje techniczne i terminowość w realizacji projektu są godne uznania.
Jestem głęboko zadowolona z wyników, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z Software House Cogitech i gorąco polecam ich jako niezawodnego i profesjonalnego partnera w dziedzinie tworzenia sklepów internetowych.
Artur Kanigowski
Członek Zarządu / R. Twining and Company
Do Software House Cogitech trafiliśmy kierowani potrzebą stworzenia serwisu korporacyjnego polskiego oddziału z modułem rekrutacji.
Zespół Cogitech wykazał się profesjonalizmem w całym procesie realizacji – od zebrania wymagań po uruchomienie serwisu. Na uwagę zasługuje również fakt wysokiej jakości komunikacji z działami bezpieczeństwa naszej firmy.
Firma Cogitech aktywnie wspiera nas powdrożeniowo świadcząc usługi utrzymania i rozwoju serwisu.
Justyna Żółtowska
Właścielka / SlowFashionSale
Funkcjonalności naszej nowej platformy stworzonej przez Cogitech są odpowiedzią na potrzeby rosnącej społeczności użytkowników. Ze względu na wyjątkowy charakter oferowanych klientom produktów, niezbędny nam był system moderowania dodawanych ogłoszeń. Dzięki ujednoliconemu formularzowi sprzedający dodają nowe produkty o wiele sprawniej, a moderacja zapewnia klientom dostęp do produktów najwyższej jakości, co jest dla nas najważniejsze.
Cogitech to software house idealny dla biznesu o niekonwencjonalnych potrzebach, który przeprowadził mnie przez cały proces budowania aplikacji, a jego pracownicy zawsze byli i są gotowi do pomocy. Polecam!
Marek Kosakowski
CEO / Human2Human
Usługi świadczone przez firmę COGITECH zawsze wykonywane były z należytą starannością, sumiennie i z wysoką elastycznością zarówno w zakresie czasu realizacji oraz kosztów.
Współpraca z COGITECH wyróżnia się wysokim zaangażowaniem całego zespołu projektowego oraz dogłębną analizą biznesową wymagań Klienta. Tworzone oprogramowanie spełniało wysokie wymogi jakościowe zarówno w obszarze bezpieczeństwa oraz funkcjonalnym.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Cogitech jako sprawdzonego i zaufanego partnera.
Tomasz Pawołowski
CEO / SuperVoip.pl
Firmę Cogitech znaleźliśmy w poszukiwaniu software house z doświadczeniem w realizacji skomplikowanych projektów programistycznych automatyzujących procesy biznesowe. Po bardzo udanej współpracy i sukcesach przy budowie wewnętrznego systemu ticketów, postanowiliśmy zlecić firmie Cogitech realizację kolejnych, kluczowych dla naszej działalności systemów obsługujących najważniejsze procesy biznesowe w naszej firmie. Zaangażowanie całego zespołu Cogitech, zarówno w zakresie biznesowym jak i technologicznym zasługuje na najwyższą ocenę. Firma pozostaje aktywną stroną projektów, proponując nowe rozwiązania i technologie.
Wojciech Popiela
CEO / Webmetric
Cogitech jest partnerem technologicznym naszej firmy. Nasza wieloletnia współpraca przy projektach o wysokim poziomie skomplikowania potwierdza kompetencje zespołu Cogitech w zakresie projektowania i wytwarzania oprogramowania na najwyższym poziomie.  Na szczególną uwagę zasługuje obszar analizy biznesowej, w którym firma przekracza standardy rynkowe tworząc rozwiązania pozwalające mierzyć i skalować procesy funkcjonujące w firmach. Rekomendujemy firmę Cogitech jako solidnego partnera biznesowego.
Ryszard Sowa
CEO / Strassmayr
Współpraca z Cogitech przebiegała niezwykle profesjonalnie. Firma przed przystąpieniem do zadania programistycznego bardzo skrupulatnie zapoznała się ze wszystkimi procesami biznesowymi oraz rolami organizacji i osób zaangażowanych w ich realizację, proponując mechanizmy cyfryzacji i automatyzacji poszczególnych etapów obsługi posprzedażowej i kontaktu z naszymi dealerami.
Wystawiamy Software House Cogitech najwyższą ocenę w pełnym zakresie – analizy potrzeb, wytworzenia oprogramowania, jak również jego rozwoju i obsługi serwisowej i polecamy firmę jako partnera biznesowego i programistycznego.
Diana Laskowska
Dyrektor zarządzający ArtPM
Firmę Cogitech wybraliśmy do realizacji systemu do obsługi szkoleń organizowanych przez naszą firmę. Ze względu na istotną rolę tego systemu dla naszej działalności, szukaliśmy firmy z doświadczeniem w realizacji rozwiązań automatyzujących procesy biznesowe. To doświadczenie pracowników Cogitech okazało się bardzo istotne w realizacji, ponieważ zwrócili oni uwagę na wiele aspektów, których nie mieliśmy w swoich założeniach. Zostaliśmy zaangażowani w proces tworzenia oprogramowania poprzez bieżącą prezentację postępów i konsultację stosowanych rozwiązań, co było dla nas bardzo istotne. Polecamy współpracę z Cogitech!
Szymon Laszewicz
Senior Marketing Manager - Grantthornton
Do Cogitech trafiliśmy z wyzwaniem zbudowania dużego portalu firmowego. Nowa strona wspierać miała naszą strategię opartą o wartościowy content, sukcesywnie zwiększać ruch z wyszukiwarek internetowych, a jednocześnie w sposób skuteczny i funkcjonalny kierować do nas zapytania od jej użytkowników. Kilka miesięcy od jej wdrożenia mogę za pełnym przekonaniem powiedzieć, że cele te udało się osiągnąć. Duża świadomość kwestii bezpieczeństwa i ergonomii w połączeniu z proaktywnym zarządzaniem projektem spowodowały, że po projekcie z Cogitech zostaliśmy na stałe.
Michał Laskowski
Prezes Zarządu / Pasjato
Dzięki Cogitech w krótkim okresie czasu udało nam się stworzyć wygodne i funkcjonalne narzędzie zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Cogitech jest wyjątkowo elastycznym partnerem, który płynnie potrafi dostosować rozwiązania techniczne do zmieniających się potrzeb biznesowych. Współpraca z nimi przebiegała w bardzo przyjaznej, ale merytorycznej atmosferze - zawsze mogliśmy liczyć na ich świeże spojrzenie na kwestie związane zarówno z technologią, jak i z biznesem. Zdecydowanie mogę polecić cogitech do wymagających, niestandardowych projektów, które są szczególnie bliskie sercom ich pomysłodawców. Swój oddaliśmy we właściwe ręce. 
Janusz Hawrot
Dyrektor / Polimex.net
Rozwiązania wdrożone przez cogitech pozwoliły nam na pełne zarządzanie procesem zakupowym z poziomu ERP. To znaczące ułatwienie zarówno dla nas, jak i naszych Klientów. Decyzje techniczne podjęte na tym etapie miały realny wpływ na działalność biznesową, a wsparcie cogitech przy ich podejmowaniu było bezcenne. Bez wahania polecam tę firmę do tego typu projektów, od koncepcji aż po ich dalszy rozwój. Gdy ostatnio zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej platformy sprzedażowej, nie mieliśmy wątpliwości, komu powinniśmy powierzyć jej stworzenie.

Proces tvorby dedikovaných řešení

Je vhodné pečlivě vybírat dodavatele dedikovaného softwaru pro komunikaci s klientem před zahájením spolupráce. Software House Cogitech je obchodním, odborným a programátorským partnerem - co to znamená? Pomáháme firmám dosáhnout úspěchu prostřednictvím identifikace jejich potřeb, poradenství a tvorby správných řešení.

Projektový proces

Podívejte se, jaké jsou nejdůležitější kroky v typickém projekčním procesu ve naší firmě.
Budete se cítit jako doma.

1
Porozumění
požadavkům
2
Náš
koncept
3
Rozhodnutí
o spolupráci
4
Projektové
dílny
5
Technická
specifikace
10
Údržba
a vývoj
9
Zavedení
8
Testy
7
Programování
6
UX & UI
Design
 

Warsztaty i specifikace

Systémy na míru vytváříme zapojením našich klientů do procesu. V této fázi chceme co nejlépe poznat vaše obchodní potřeby a pomoci vám vybrat vhodné funkce pro vaše řešení.

Programování a testování

Při vytváření softwaru přizpůsobeného individuálním potřebám necháváme nic náhodě. Intenzivně testujeme systémy na míru, aby byly spolehlivé a bezpečné.

Implementace

Jednáme komplexně, abychom splnili potřeby klientů. Naše přizpůsobené aplikace jsou implementovány ve firmách klientů s přihlédnutím k migraci dat ze starých systémů. Od nás dostanete hotový a všestranný nástroj, připravený k použití. Také můžeme vás nebo váš tým odborně vyškolit v efektivním používání tohoto nástroje.

Vývoj

Nejkonkurenceschopnější společnosti na trhu rozvíjejí svůj přizpůsobený software, aby se přizpůsobily změnám v standardech obsluhy zákazníků. Můžeme vám nabídnout nejen vytváření nových funkcí pro vaše aplikace, ale také poradenství ohledně odvětvových trendů.

Náklady na výstavbu přizpůsobených IT systémů

Proces vytváření přizpůsobeného softwaru je velmi dynamický a někdy je nutné provést změny v původních předpokladech, aby se systém přizpůsobil individuálním potřebám. Fakturace projektu probíhá průběžně - každý měsíc na základě pravidelných zpráv. První odhadované částky jsou uvedeny na samém začátku rozhovorů - jedná se o tzv. předběžné odhadování, které spočívá v stanovení rozpočtu. Po intenzivním etapě projektových workshopů s klientem, při kterých se určují jeho potřeby a vytváří se předběžná dokumentace, se provádí koncový odhad nákladů. V této fázi jsou naši specialisté schopni s poměrně velkou přesností uvést cenu přizpůsobeného systému. Fakturace se týká skutečných odpracovaných hodin našeho týmu vyplývajících ze zprávy. Klient platí pouze za vytvořené a správně fungující funkce. \ Vytvořený produkt patří klientovi. Po vyúčtování vám budou předány plné práva k vytvořenému přizpůsobenému softwaru. Získáváte tak nezávislost a můžete samostatně a uvědoměle rozhodovat o dalším rozvoji systémů. Nabízíme naši podporu při údržbě a dalším zdokonalování navržených obchodních řešení.

Bezplatná konzultace vašeho projektu

Využijte naše zkušenosti, konzultujte a ohodnoťte projekt s odborníky v plánování a vývoji softwaru.
Nabízíme nestandardní přístup, plně transparentní a personalizovaný proces obchodní analýzy a odhadu projektu.

Oceňte projekt

Naše specializaceProjektový proces

Podívejte se, jaké jsou nejdůležitější kroky v typickém projekčním procesu ve naší firmě.
Budete se cítit jako doma.

1
Porozumění
požadavkům
2
Náš
koncept
3
Rozhodnutí
o spolupráci
4
Projektové
dílny
5
Technická
specifikace
10
Údržba
a vývoj
9
Zavedení
8
Testy
7
Programování
6
UX & UI
Design

Bezplatná konzultace vašeho projektu

Využijte naše zkušenosti, konzultujte a ohodnoťte projekt s odborníky v plánování a vývoji softwaru.
Nabízíme nestandardní přístup, plně transparentní a personalizovaný proces obchodní analýzy a odhadu projektu.

Oceňte projekt

Specializovaný software na naszym blogu

Producent oprogramowania a innowacje technologiczne
Zdjęcie główne postu Producent oprogramowania a innowacje technologiczne
case-studies
2024-03-13 14:49:37
Odkryj, jak producenci oprogramowania stają się architektami przyszłości, przekształcając firmy dzięki innowacjom technologicznym. Poznaj, w jaki sposób dostosowane rozwiązania technologiczne mogą przyspieszyć Twój cyfrowy rozwój i zapewnić przewagę na rynku w erze transformacji cyfrowej.
5 minuta čtení
Polityka cookies

Polityka określa zasady korzystania przez portal internetowy z plików cookies.

Czym jest plik cookie?

Ciasteczka (ang. Cookies) są niewielkimi plikami, zapisywanymi i przechowywanymi na komputerze lub urządzeniu mobilnym użytkownika w trakcie odwiedzania stron www. Cookies nie umożliwiają personalnej identyfikacji osoby odwiedzającej witrynę . Nie ma w nich informacji, które mogłyby umożliwić taką identyfikację.

Administrator danych wykorzystuje Cookies w celu:

Administrator danych wykorzystuje 2 rodzaje plików cookies:

Session cookies (sesyjne) – są to pliki tymczasowe, przechowywane w urządzeniu użytkownika do czasu jego wylogowania lub opuszczenia strony internetowej.

Persistent cookies (stałe) – pliki te są przechowywane w urządzeniach użytkownika do czasu ich usunięcia przez samego użytkownika albo przez czas zdefiniowany w parametrach plików cookies.

Więcej na temat ciasteczek przeczytasz na ogólnodostępnej stronie http://wszystkoociasteczkach.pl/

Ciasteczka używane przez stronę cogitech.pl

Typ / źródło Nazwa Opis
ajs_user_id, _hjAbsoluteSessionInProgress, experimentation_subject_id, ajs_anonymous_id, _hjIncludedInPageviewSample, PHPSESSID Cogitech.pl Ciasteczka funkcjonalne, niezbędne do prawidłowego i pełnego korzystania strony.
_ga, _git, _gat, __utma, __utmb, __utmc, __utmz, __utmv, __utmt Google Analytics Wykorzystywane w celach analitycznych i marketingowych. Przechowują informacje statystyczne o interakcji użytkownika ze stroną

Pełne informacje o wszystkich ciasteczkach, jakie mogą się pojawić w związku używaniem przez nas Google Analytics, znajdziesz tutaj.

CONSENT, SEARCH_SAMESITE, APISID, SSID, SAPISID, Secure-3PAPISID, SID, HSID, CONSENT, Secure-3PSID, Secure-3PSIDCC, ANID, NID, 1P_JAR, SIDCC, OTZ Pozostałe usługi Google (np. YouTube) Wykorzystywane w celach funkcjonalnych,  analitycznych i marketingowych. Przechowują m.in. preferencje użytkowników dotyczące ustawień oraz wspierają bezpieczne korzystanie z usług Google.

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, możesz to zrobić drogą mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Polityka Prywatności

 

Realizując prawo do prywatności Państwa danych wprowadzamy niniejszy dokument zwany Polityką Prywatności. Polityka Prywatności ma na celu przybliżenie zasad przetwarzania danych osobowych.

Niniejszą klauzulę informacyjną kierujemy do wszystkich osób fizycznych. Adresatami dokumentu mogą być: 

Administratorem Państwa danych jest CG Jakub Cichocki Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pszczelnej 30A (61-658 Poznań), wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000441224, NIP: 9721246664.

Jeżeli chcesz skontaktować się z Administratorem, w celu uzyskania dodatkowych informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz to zrobić droga mailową wysyłając zapytanie na adres mailowy: iodo@cogitech.pl.

Informacje te mogą dotyczyć:

W związku z powyższym Administrator może korzystać z usług osób trzecich np. Gogle Analytics. Podmioty trzecie posiadają odrębne polityki prywatności, w których opisują sposób przetwarzania oraz wykorzystywania danych. 

Przetwarzanie danych jest niezbędne do prowadzenia rozmów, negocjacji, zawarcia, wykonania oraz dokonania zmian umowy.

Kontakt z użytkownikami w celu poinformowania o aktualnych nowościach i promocjach, którymi Klienci mogą być zainteresowani. W przypadku wyrażenia zgodny na przesyłanie usług newsletter, przekazujemy informację za jego pośrednictwem. Użytkownik w każdej chwili ma prawo do rezygnacji z usługi. 

Rekrutując nowych pracowników, dane przetwarzamy w celu prawidłowego przebiegu procesu. Każdy kandydat w przesłanych dokumentach aplikacyjnych wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez dołączenie klauzuli informacyjnej „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CG Jakub Cichocki sp. k. z siedzibą w Poznaniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnych oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Za uprzednią zgodą kandydata umieszczamy jego dane w naszej wewnętrznej bazie, aby umożliwić mu wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach. Czas przechowywania dokumentów w wewnętrznej bazie wynosi 3 lata. 

Przetwarzanie danych ma na celu zapewnienie prawidłowej i płynnej obsługi kadrowo-płacowej, zarządzanie zespołem oraz dokonywanie niezbędnych rozliczeń.

Dane przetwarzane są wyłącznie w okresie, w którym jest to konieczne do realizacji zapisów umowy lub w okresie wynikającym z innych przepisów, gdy stanowią one podstawę do ich przetwarzania.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych może nastąpić w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania tych danych przez Administratora.

Dane przechowywane są przez czas obowiązywania umowy oraz po jej zakończeniu w celach:

Maksymalny czas przechowywania danych to 10 lat od dnia zakończenia umowy, chyba że przepisy stanowią inaczej.

Zasady związane z realizacją wskazanych uprawnień zostały opisane szczegółowo w art. 16 – 21 RODO.

Administrator, zgodnie z wdrożoną Polityką Bezpieczeństwa, prowadzi stałą analizę ryzyka i zapewnia przetwarzanie danych osobowych w najmniejszym wymaganym zakresie, w szczególności poprzez udostępnienie danych jedynie osobom upoważnionym i w zakresie koniecznym do wykonania zadań. 

Administrator podejmuje środki techniczne i organizacyjne, aby dane były przetwarzane z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, jak również podejmuje niezbędne działania, aby podmioty zewnętrzne przetwarzające dane, robiły to z zachowaniem przynajmniej takich samych środków bezpieczeństwa. 

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo złożenia skargi w biurze Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych , ul. Stawki 2, 00-986 Warszawa.

Skip to content