Aktualności

2019

Wirtualne biuro? Realna wartość dla wielu przedsiębiorców!

Spotkaliście się już kiedyś z określeniem „wirtualne biuro”? To usługa, którą doceniają m.in. freelancerzy i startupy - pozwala ona na korzystanie z biura w atrakcyjnej lokalizacji z prestiżowym adresem, bez ponoszenia kosztów jego samodzielnego wynajmu i bez zatrudniania pracowników do jego obsługi. Brzmi jak przedsięwzięcie, które wymaga dobrego CRM i nieustannego doskonalenia obsługi? Bingo!

Biuro29 to jedna z czołowych, ogólnopolskich sieci wirtualnych biur. Na początku naszej współpracy stworzyliśmy dla nich rozbudowany system umożliwiający zarządzanie bazą Klientów oraz świadczonych im usług. Obejmuje m.in.:

  • fakturowanie,
  • zarządzanie korespondencjami dla poszczególnych adresów biur wirtualnych,
  • moduł finansowy, 
  • moduł raportowy (przejrzysty obraz wszystkich procesów zachodzących w firmie).

Elektroniczne potwierdzenie odbioru, czyli podpis bez makulatury

Przy 6 biurach (niebawem 8), 5 tysiącach zadowolonych klientów (ta liczba wciąż rośnie) i 9 tysiącach odebranych przesyłek miesięcznie, zawsze można znaleźć obszary, w których prosta innowacja może zrobić olbrzymią różnicę. W ostatnich miesiącach skupiliśmy się na procesie odbioru korespondencji w placówce. 

Biuro29 jest wyjątkowe pod tym względem. Odbiór, skanowanie, przechowywanie korespondencji – odbywa się bez żadnych limitów ani dopłat, z czego z ulgą korzysta wielu najaktywniejszych ich klientów. Bywają przypadki kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu listów dziennie do jednego tylko najemcy. Dotychczas, odbierając oryginały korespondencji, trzeba było podpisać wydrukowaną listę ze wszystkimi przesyłkami. Takie podejście generowało wiele papierowych dokumentów, które później musiały być odpowiednio przechowywane w segregatorach.
Wdrożyliśmy więc nową, bardziej ekologiczną opcję – „Odbierz na tablecie”. Tablet otrzymuje info o przesyłkach do odebrania przez danego Klienta, który po zapoznaniu się z nią, może zatwierdzić jej odbiór elektronicznym podpisem w odpowiednim polu. Specjalnie dobrane tablety z rysikiem gwarantują łatwość obsługi i bardzo dobrą jakość składanych podpisów. A potwierdzenie nie zajmuje już ani zbyt wiele czasu, ani miejsca na półce, tylko bezpiecznie trafia prosto do systemu.

Efekty? Naturalnie!

  • Odbiór korespondencji jest szybszy i wygodniejszy dla Klienta
  • Koniec z niepotrzebną papierologią – dużo mniejsze zużycie papieru

Ciekawostka: Gdyby każdy z ponad 5 tysięcy Klientów potwierdzał raz w miesiącu odbiór korespondencji na jednej kartce A4, to wszyscy miesięcznie generowaliby więcej stron, niż ma cała seria książek o Harrym Potterze! lub cała seria Gry o tron – , przynajmniej dopóki nie wyjdzie kolejny tom ;)

Więcej o biurze wirtualnym Biuro29 przeczytasz tutaj >>> www.biuro29.pl

Szukasz podobnych rozwiązań? Napisz do nas >> m.komajda@cogitech.pl


lip. 26

Życzenia Wielkanocne

Naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom życzymy pogodnych Świąt Wielkanocnych w gronie rodziny i przyjaciół.

kwi. 19

​Cyfrowe rewolucje w sporcie

Zawsze cieszy nas, gdy w trakcie współpracy z Klientem wypracowujemy wspólnie ciekawe zastosowania dla oferowanych przez nas rozwiązań. Właśnie wystartował jeden z takich projektów – nowy system obiegu dokumentów w Polskim Związku Hokeja na Trawie.

HqStorage to usługa, dzięki której można w wygodny sposób przechowywać, przesyłać i udostępniać pliki niezależnie od urządzenia. Od końca lutego służy PZHT jako platforma wymiany najważniejszych dokumentów między wszystkimi powiązanymi podmiotami – są to m.in. kluby, trenerzy reprezentacji i członkowie okręgów.

Jednymi z atutów naszego rozwiązania są wygoda i wysoki poziom bezpieczeństwa. W obiegu znajdują się bowiem nie tylko podstawowe informacje, takie jak licencje i zaproszenia na turnieje, ale także listy zawodników i karty zdrowia. Dzięki HqStorage trener nie będzie musiał zabierać tych dokumentów w formie fizycznej – każdy sędzia będzie mógł je zweryfikować przed meczem na swoim laptopie lub telefonie.

Jest to ważny etap realizacji jednego z punktów strategii Związku do roku 2024. czyli informatyzacji polskiego hokeja na trawie. Zakłada ona m.in. przekazywanie więcej informacji drogą elektroniczną oraz zwiększenie nacisku na ochronę danych osobowych.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że więcej organizacji sportowych postawi na rozwój w tym kierunku!

Więcej o HqStorage →

Oficjalny komunikat Związku→

lut. 27

Dołącz do zespołu cogitech!

"Czujesz" technologię i lubisz kontakt z ludźmi? To wiadomość dla Ciebie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, szukamy doświadczonego New Business Managera, któremu nie są obce słowa up-selling i cross-selling. 

Szczegóły oferty →

sty. 14

2018

Wesołych Świąt!

gru. 21

Nowy projekt: Pasjato.pl

Moja pasja to... od teraz możecie szukać końcówki tego zdania w stworzonej przez nas wyszukiwarce Pasjato.pl. Dzięki niej szybko znajdziecie interesujące zajęcia w swojej okolicy. Czas podjąć nowe wyzwania.

Więcej o projekcie możecie przeczytać tutaj →

paź. 15

Nowy projekt: Polimex.net

Zastanawialiście się kiedyś, skąd Wasza ulubiona pracownia krawiecka bierze te wszystkie fantastyczne guziki, tasiemki i koronki? Być może właśnie na platformie B2B przygotowanej przez nas dla Polimex.net, największego w Europie dystrybutora dodatków krawieckich i tkanin.

Więcej o projekcie i naszej współpracy przeczytacie tutaj →

wrz. 27

Makehome.pl z nagrodą

Nic nie cieszy bardziej, niż sukcesy naszych Klientów!

Firma MAKE HOME, dla której przygotowaliśmy sklep internetowy, znalazła się na podium Global Innovation Award (GIA). Wyniki ogłoszono podczas Targi Tekstyliów Domowych, najważniejszego spotkania branży tekstyliów domowych w Polsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A jeżeli ktoś szuka pomysłów na swoje wnętrza, już wiadomo, gdzie warto zajrzeć → MakeHome.pl

wrz. 07

Nowe biuro

Ten tydzień zaczęliśmy od migracji, tym razem własnych zasobów. Nasz nowy adres to Grunwaldzka 43/5 - serdecznie zapraszamy na powitalną kawę.

wrz. 04

Nowy projekt: Hellodogs.pl

Dla Hellodogs stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju portal dla miłośników psów, łączący społeczność ich właścicieli i sferę biznesu związaną z potrzebami ich pupili. Nie ukrywamy, że jest to jeden z projektów, które zajmują szczególne miejsce w naszych zwierzolubnych sercach ;) 

Zapraszamy do dołączenia! →

sie. 27

Dołącz do nas na Instagramie

Nie samym kodem programista żyje! Czas trochę bliżej się poznać - zapraszamy do zaobserwowania nas na Instagramie →
Serwujemy naszą firmę od kuchni, od frontu i od strony serwera, czyli w skrócie dlaczego warto dołączyć do naszgo zespołu :)

lip. 16

Szkolenie: RODO w sporcie

25 maja i RODO coraz bliżej...

Dane osobowe, maile, chmury i aplikacje typu SAAS - jak to ogarnąć?

Jakub Cichocki, CEO cogitech już jutro rozpracuje temat z firmami z branży sportowej na szkoleniu SPORTBIZ ACADEMY 

Więcej o wydarzeniu  →

maj 16

Ab ovo, czyli zacznijmy od jajka!

Naszym Klientom, Partnerom i Współpracownikom życzymy pogodnych Świąt Wielkanocnych w gronie rodziny i przyjaciół.

mar. 30

Z MEBELB2B.pl na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Rozsiądźcie się wygodnie! Jeszcze przez 2 dni zapraszamy do odwiedzenia w Hali 8, na stanowisku 8, naszego projektu MEBELB2B.pl.

To portal wymiany zleceń handlowych, dedykowany branży meblowej. Targi MEBLE POLSKA robią wrażenie w tym roku!

mar. 08

2017

Nowy projekt: Sadva.pl

Czyżby lato?

Nasz wieloletni Klient - Sadva zaprasza już dziś do nadmorskich galerii. My zaś zapraszamy do zapoznania się z naszą realizacją sklepu internetowego →

E-commerce to w dalszym ciągu wyzwanie na rynku biżuterii. Wyzwanie, z którego Sadva wychodzi obronną ręką, szczególnie gdy do dłoni trafi urządzenie mobilne.

lip. 19

Nowy projekt: Biuro29

Czasem do prowadzenia biznesu nie potrzeba własnego biura, w takim przypadku możemy polecić adres - Biuro29. To miejsce, w którym każda potrzeba biznesowa klienta obsługiwana jest z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

W obsłudze na najwyższym poziomie załodze Biuro29 pomaga stworzony przez nas dedykowany system CRM - wspierający i automatyzujący pełen zakres procesów biznesowych wirtualnego biura.

maj 26

2016

Wesołych Świąt!

gru. 23

Kolejna realizacja e-commerce zakończona sukcesem!

Dla firmy Chabur, zajmującej się sprzedażą ekskluzywnej bielizny, stworzyliśmy responsywny sklep internetowy oparty na autorskiej platformie FreshCart. 

Projekt powstał przy współpracy z Heroes Design.

kwi. 22

Misja: edukacja

Rozpoczęliśmy współpracę z IX LO w Poznaniu. 

W dniu dzisiejszym nasz CEO, Jakub Cichocki, poprowadził prezentację, która miała na celu przybliżyć uczniom pracę w branży IT.

kwi. 13

Zapraszamy do stołu!

PROJEKT KUCHNIA, czyli restauracja slow food, delikatesy oraz warsztaty kulinarne to wyjątkowe miejsce znajdujące się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar. 

We współpracy z Maciejem Machem odpowiedzialnym za grafikę, stworzyliśmy nową, w pełni responsywną, stronę internetową.

Zobacz na żywo →

kwi. 04

2015

Specjaliści od Merlin.X

Zachęcamy do zapoznania się ze studium przypadku dotyczącego technologii Merlin.X MDS WebService. Przedstawiamy w nim realizację wykonaną dla biura Podróży Świat, której celem było udostępnienie najlepszych ofert turystycznych.

zobacz case study
maj 20

Cogitech znowu w szkołach!

Po raz kolejny gościliśmy w szkole. Tym razem przeprowadziliśmy warsztaty w Zespole Szkół Elektrycznych nr 1 w Poznaniu. Przybliżyliśmy uczniom możliwe ścieżki kariery w IT oraz pokazaliśmy jak wygląda praca w firmie. Dzięki tym warsztatom uczniowie dowiedzieli się, kto jest za co odpowiedzialny w branży IT. Pomoże to wybrać odpowiadającą im drogę rozwoju.

kwi. 21

Realizacja dla Wydawnictwa Marginesy

Freshaspect przygotowało stronę wraz ze sklepem internetowym dla Wydawnictwa Marginesy. W sklepie online zaimplementowano system e-commerce – FreshCart.

Projekt graficzny przygotowany przez Macieja Macha zachwyca swoim wyglądem. Realizacja znalazła spore uznanie wśród odbiorców.

Dzięki wykorzystaniu FreshCart sklep zyskał na funkcjonalności. Użytkownicy otrzymali dostęp do rozbudowanego systemu wyszukiwania produktów oraz możliwość przeczytania fragmentu książki przed zakupem. Pełna integracja z system paczkomatów zapewnia im szybką i bezpieczną wysyłkę zakupionych książek. System oferuje także zaawansowane narzędzia do zarządzania treścią, a newsletter pozwala na bieżąco informować klientów o nowościach wydawniczych i bestsellerach. Sklep przygotowany dla Wydawnictwa Marginesy jest doskonale dopasowany do potrzeb konsumentów, czyniąc zakupy jeszcze przyjemniejszymi.

zobacz online

mar. 19

Freshaspect w pełni po angielsku

Niedawno strona agencji interaktywnej Freshaspect należąca cogitech group została w pełni przełożona na język angielski. Dzięki temu, jesteśmy teraz bliżej naszych zagranicznych klientów!

lut. 27

Warsztaty w Zespole Szkół Łączności

W lutym gościliśmy na warsztatach w Zespole Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu. Podzieliliśmy się z uczniami wiedzą odnośnie aktualnej sytuacji na rynku pracy w branży IT.  Opowiedzieliśmy o różnych ścieżkach kariery, jakie mogą obrać absolwenci oraz jakie możliwości się przed nimi otwierają.

lut. 11

2014

Najlepsze życzenia!

W nadchodzącym Świątecznym okresie pragniemy życzyć wielu wyjątkowych chwil w rodzinnej atmosferze ciepła i wyciszenia.

Dziękując jednocześnie za kończący się już rok wspólnej pracy, życzymy w nadchodzącym czasie wielu sukcesów osobistych i biznesowych oraz realizacji planów na poziomie dalece przekraczającym założone cele.

gru. 22

Realizacja dla GAGAMODELS wielokrotnie wyróżniona!

Projekt przygotowany dla GAGAMODELS tworzony był bez kompromisów, zarówno pod względem designu jak i technologii.
Pracę tę doceniono w wielu zestawieniach branżowych.

Projekt zdobył między innymi tytuły:
  • Wyróżnienie Behance Web Design Served
  • Wyróżnienie Adweek Talent gallery
  • Wyróżnienie Httpster.net

Więcej informacji o kliencie i projekcie znajduje się w portfolio.
zobacz online

lis. 14

Rekrutacja - nowe stanowiska

W związku z rozszerzeniem zakresu działalności poszukujemy osób między innymi na stanowisko Senior Java Developer. Na pasjonata/pasjonatkę HR i marketingu czeka również stanowisko Junior HR & Marketing manager.Więcej informacji i rekrutacje na inne stanowiska w dziale kariera.

lis. 10

Nowa strona WWW

Z przyjemnością prezentujemy nową stronę internetową cogitech group.

Nowa witryna odsłania również nową koncepcję marketingową
oraz przebudowaną i uporządkowaną ofertę naszej firmy.

Życzymy miłego przeglądania strony i oczekujemy na komentarze!

lis. 07